SAMSUN İLİ TAŞRA BİRİMLERİ TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

SAMSUN İLİ TAŞRA BİRİMLERİ KOORDİNASYON VE DEĞERLENDİRME TOPLANTISI

SAMSUN İLİ TAŞRA BİRİMLERİ TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ
SAMSUN İLİ TAŞRA BİRİMLERİ TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ Admin

Bakanlığımız içi koordinasyonun sağlanarak işbirliğinin artırılması amacıyla, Bakanlığımıza bağlı/ ilgili/ ilişkili kurumların yöneticilerinin katılımıyla Samsun ili Taşra Birimleri Koordinasyon ve Değerlendirme Toplantısı, 20.09.2022 tarihinde İl Müdürlüğü Toplantı Salonunda gerçekleştirildi.

Toplantıya, Samsun İl Tarım ve Orman Müdürü İbrahim SAĞLAM’ın yanı sıra; Samsun DSİ 7. Bölge Müdür Yardımcısı Âdem ARIKAN, TMO Samsun Başmüdürü Derya ŞAHİNLER,  TKDK Samsun İl Koordinatörü Yusuf ÖZBEY, Doğa Koruma ve Milli Parklar Samsun Şube Müdürü Mevlüt ÖZYANIK, Karadeniz Tarımsal Araştırma Enstitüsü Müdürü Doç. Dr. Kibar AK, Veteriner Kontrol Enstitüsü Müdürü İsmail AYDIN; Zirai Karantina Müdürü Özcan KESEN, Tohum Sertifikasyon Test Müdürü Mustafa KARAMAN, Samsun Limanı Veteriner Sınır Kontrol Noktası Müdürü Burhan AKYILDIZ,  Samsun Orman İşletme Müdürü Menderes ÖZKOLAY ve Samsun İl Gıda Kontrol Laboratuvar Müdür Yard. Zekeriya GEÇGEL katıldı.

Konu ile ilgili olarak bilgi veren Samsun İl Tarım ve Orman Müdürü İbrahim SAĞLAM; Toplantının, Bakanlığımız talimatları doğrultusunda ve İlimizde faaliyet gösteren Bakanlığımıza bağlı kuruluşlar arasında koordinasyonu sağlanarak işbirliğinin artırılması amacıyla yapıldığını; bu vesileyle tüm kurum yöneticilerimizin faaliyet alanları ve çalışmaları hakkında bilgi verdiklerini, ortaklaşa yapılan çalışmaların beraberce değerlendirildiğini belirterek bundan sonra da ayda bir kez bu koordinasyon toplantılarının farklı bir kurumun ev sahipliğinde gerçekleştirileceğini belirtti. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500