DURSUN TEKİNER İYİ PARTİ’YE KATILDI

Bafralı İş insanı Dursun Tekiner’e parti rozetini İyi Parti Çankaya İlçe Başkanı Kevser Ofluoğlu takarak aramıza hoş geldiniz ,dedi.

DURSUN TEKİNER İYİ PARTİ’YE KATILDI
DURSUN TEKİNER İYİ PARTİ’YE KATILDI BafraHaber

Bafralı İş insanı, İnşaat Yüksek Mühendisi Petek Proje Yönetim Kurulu Başkanı Dursun Tekiner, “İş hayatımda otuz yıldır kazandığım tecrübelerimi başta Türkiye ve Bafra’ma faydalı olmak için İyi Partiye katıldım. İyi Partinin ülke genelinde yapacağı projelere birikimlerimle katkı sağlamak için çalışacağım. Bu projelerimi hayata geçirmek için en uygun yerin İYİ Parti olduğunu düşünüyorum.”dedi.

 Bafra Haber gazetesi olarak Dursun Tekiner’ e siyasi hayatında başarılar dileriz.

 

DURSUN TEKİNER KİMDİR?

1960 Bafra doğumluyum. Rahmetli Kızılırmak ilkokulu öğretmeni  Gülşen Karagöl Tekiner in ve rahmetli Samsun Milli Eğitim Müdürü

Müsteşar Yardımcısı Özcan Tekiner’ in oğluyum.Büyük Cami’de çocukluğum geçti. Babamın görevi nedeniyle önce Amasra daha sonra Samsun’da eğitimimi tamamladım. Liseyi Samsun 19 Mayıs Lisesinde bitirdim. Üniversiteyi ise İstanbul Teknik Üniversitesinde lisans ve yüksek lisans olarak bitirdim. Şu anda inşaat yüksek mühendisiyim.Eşim Zuhal Tekiner mimar, oğlum Alican Tekiner inşaat yüksek mühendisi, gelinim Gizem Ece Tekiner ise avukattır. Bir tane torunum var. Bafra’da Derbent Barajında 6 sene  proje mühendisi olarak görev yaptım. Bafra’yı her zaman takip ettim ve zaman zaman bir takım önerileri projeleri sundum. Bafra’ya daha yakından ve daha kalıcı hizmetler sunmak istiyorum. Mesleğimde iyi bir noktada olduğumu düşünüyorum. 30 yıl önce kurduğum, Petek Proje Mühendislik Müşavirlik A.Ş. şirketinde yönetim kurulu başkanıyım.  Katkılarımı başta Bafra olmak üzere bütün memleketime hizmet olarak sunmak istiyorum.

Saygı ve Selamlar.

 

 

DURSUN TEKİNER İYİ PARTİ