BAŞKAN KILIÇ'IN 2023 YENİ YIL MESAJI

Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, Yeni Yıl nedeniyle bir kutlama mesajı yayımladı.

BAŞKAN KILIÇ'IN 2023 YENİ YIL MESAJI
BAŞKAN KILIÇ'IN 2023 YENİ YIL MESAJI Admin

Başkan Kılıç mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Ülkemiz ve Milletimiz bakımından çok önemli hamleleri gerçekleştiği 2022 yılını geride bırakıyor, yeni ümitler ve heyecanlar eşliğinde 2023 yılına giriyoruz.

Yeni miladi yılın, kıymetli hemşerilerim başta olmak üzere bütün insanlığa hayırlar getirmesini Rabbimden niyaz ediyorum.

Bafra Belediyesi olarak 2022 yılında 139 mahallemize sayısız ziyaret gerçekleştirerek her fırsatta hemşehrilerimizle kucaklaşmanın, hasbihal etmenin, hasret gidermenin gayreti içerisinde olduk.

Göreve geldiğimiz gün içimizde var olan Bafra’mıza hizmet etme aşkının aynı ilk günkü heyecanla 2023’de de devam edeceğine hiçbir hemşehrimizin şüphesi olmasın.

Kardeşlik duygularımızın pekiştiği ve insanlarımızın birbirlerine sevgiyle muhabbetle baktığı bir 2023 yılı temenni ediyorum. Demokrasi ve özgürlük anlayışı, kalkınma ve refah parolasıyla hedeflerine ilerleyen Bafra için imkânsız denilenleri mümkün, hayal edilenleri gerçek yapma gayretimizden asla geri adım atmayacağız.

Bu azim ve kararlılıkla gece gündüz çalışacağız. Rabbimden 2023 yılında sıkıntıların, zorlukların ve husumetlerin ortadan kaldırılmasında yeni fırsat kapılarının açılmasını diliyor, yaptığımız çalışmaların da halkımızın huzuruna, mutluluğuna sebebiyet vermesini niyaz ediyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle 2023 yılının şehrimize, ülkemize ve tüm insanlığa barış, kardeşlik, huzur, bereket, mutluluk getirmesini, insanlığın ortak sorunlarının çözülmesi için yeni bir başlangıç oluşturmasını diliyorum”