ATAKUM SAADET PARTİSİ TEŞKİLÂTI MEYDANLARA İNDİ !

Geçtiğimiz günlerde Atakum Türkiş'te stant açarak; vatandaşları bilgilendiren Samsun Atakum Saadet Partisi İlçe Teşkilâtı, bu defa da Atakum Mimar Sinan Mahallesi’nde parti tanıtım standı açtı.

ATAKUM SAADET PARTİSİ TEŞKİLÂTI MEYDANLARA İNDİ !
ATAKUM SAADET PARTİSİ TEŞKİLÂTI MEYDANLARA İNDİ ! Admin

Mimar Sinan Mahalesi, Mustafa Kemal Bulvar, Dostlar Parkı bitişiğindeki kaldırım kenarında açılan stantta  vatandaşla ilgi gösterip, stant görevlilerinden bilgiler, broşürler ve Prof. Necmettin ERBAKAN ile Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu’nun yayınladıkları kitapları hediye olarak aldılar.

" Âdil Devlet, Âdil Paylaşım Seninle Olur " sloganı ile meydanlara inen; partilerinin hizmet ve görev anlayışını halkımıza anlatan Atakum Saadet Parti Teşkilâtı Standında, Atakum Saadet Partisi İlçe Başkanı Muhittin SADAN ile parti yönetim kurulu üyeleri yer aldı.

Stantta dağıtılan broşürlerde şu konu başlıklarına ve görüşlere yer verildi:

" İnsanca Yaşam, İnsanca Yaşayamıyoruz, Hepimizin ortak talebi: Âdil Devlet,, Âdil Paylaşım ( Hemen şimdi ),Türkiye iyi yönetilmiyor"

Parti yöneticileri; bu stant çalışmalarının hız kesmeden, daha değişi yerlerde de devam edeceğini belirtip, vatandaşlara ilgilerinden dolayı teşekkür ettiler.

Haber: Oktay ZERRİN- Samsun