U 18 KLASMAN GRUBU LİDERİ BAFRA MEVLANA SPOR

Samsun Amatör U Klasman Grubu maçları adeta nefes kesiyor! A, B, C ve Gruplarında takımlar gol olup kalelere yağıyor e maçlar bol gollü, heyecanlı geçiyor.

U 18 KLASMAN GRUBU LİDERİ BAFRA MEVLANA SPOR
U 18 KLASMAN GRUBU LİDERİ BAFRA MEVLANA SPOR Admin

C Grubu'nda bu sezon da iddialı olan Bafra Mevlana Spor; 14 Ocak 2023 Pazar günü; Bafra Çim Saha'da, saat 14. 00'da karşılaştığı Aydın Hoca Y. Selim takını 10-1 gibi net ve farklı bir skorla mağlup ederek, 3 puanla lideriğe yükseldi.

Bafra Mevlana Spor'u averajla 2. sıradaki Kadifekale Spor ve yine averajla 3. sıradaki Karadeniz Fırtınası takip ediyor.

Bafra FK ilk haftayı bay geçip gelecek hafta ( 21 Ocak Pazar günü lider ve kardeş takım Bafra Mevlana Spor ile Bafra'da karşılaşacak.

Bafra Mevlana Spor Futbol Şube Sorumlusu Arif Öztürk; " Bizim ana hedefimiz grup şampyonluğu olmakla birlikte, spor kardeşliği ve centilmenliğnin amatör sprculuk anlayışının ön plânda olmasıdır.

Kaliteli, güzel ve aynı zamanda fair-play anlayışıyla, tüm takımlarımıza başarılar dleriz. Bu amatör liglerde; inanıyoruz ki profesyonel takımlar beğendikleri oyuncuları transfer edebiliyor ve böylece bu genç sporcu kardeşlerimiz de kendilerine verilen değerin farkında olarak, kendilerini yeşil sahalarda ispatlamak için mücadele etmektedirler.

Bunları yaparken; okullarından ve derslerinden uzak kalmalarını da istemiyor ve federasyonumuz da bunun bilincinde oduğu için genellikle hafta sonuna denk gelen günerde karşılaşmalar oynanıyor.

Tüm takımlarımıza başarılar diliyoruz." şeklinde görüş ve düşüncelerini dile getirdi.

Haber: Oktay ZERRİN-Bafra