BAFRA ATATÜRKÇÜ DÜŞÜNCE DERNEĞİ (ADD) OLAĞAN GENEL KURULU YAPILDI

Kongre, Ünlü Bafra Kültür ve Sanat Merkezinde gerçekleşti. Kongrenin divan başkanlığını Kolay Beldesi eski Belediye Başkanı Hüseyin Şahin, katip üyeliklerini Çiğdem Pul, Pelin İçlidışlı yaptılar.

BAFRA ATATÜRKÇÜ DÜŞÜNCE DERNEĞİ (ADD) OLAĞAN GENEL KURULU YAPILDI
BAFRA ATATÜRKÇÜ DÜŞÜNCE DERNEĞİ (ADD) OLAĞAN GENEL KURULU YAPILDI BafraHaber

 

Saygı duruşu  ve İstiklal Marşı’nın ardından mevcut Başkan Fazilet Canıgür açış konuşmasında, ADD Bafra Şube Başkanlığını yönetim kurulu arkadaşlarımla, bize destek veren üye arkadaşlarımızla bizler, Atatürk ve silah arkadaşlarının kurmuş olduğu laik, demokratik sosyal hukuk devletinin kuruluş ilkelerine22 yıl, her zaman sahip çıktık, bundan sonra da sahip çıkacağız.Bu konuda kararlıyız.

     Görev yaptığım süre içinde bize maddi ve manevi desteklerini veren herkese çok teşekkür ederim. Artık yoruldum. Bu kongrede görevimi yeni görev alacak arkadaşlarıma devredeceğim. Onlara elverdiğince birikimlerimle destek olacağıma söz veriyorum, dedi.Daha sonra Fatma Dursun,Mustafa Akın,Semra İçlidışlı tarafından ADD Bafra Şubesinin gelir-gider faaliyet raporları ve etkinlikleri okundu, ayrı ayrı ibra edildi.

   Divan Başkanı Hüseyin Şahin kongreye katılan sivil toplum kuruluşlarına, ADD üyelerine, misafirlere katılımlarından dolayı teşekkür ederek seçime geçildi. Tek listeyle geçilen seçimde yeni yönetim kurulu asil listesi: 1-Kemal Ünlü 2-Sema Erdal 3-Mustafa Akın 4-Aynur Topal  5-Zübeyde Çelik 6-Niyazi Üresin 7- Leyla Demir

Yönetim kurulu yedek listesi: 1-Semra İçlidışlı 2-Semiha Kıraoğlu  3-Ünal Bandır 4-İffet Başkaya 5-Ahmet Işıldak 6-Mine Yaran 7-Mustafa Sümer

Disiplin kurulu asil: 1-Semih Uzunoğlu 2-İdris Anarat 3-Fatma Dursun

Disiplin kurulu yedek üyeler : 1-Necmiye Pul 2-Nuri Şahin 3-Necmettin Özel

Denetleme Kurulu Asil: 1-Selma Erduran 2-Saffet Aslan 3- Nihat Oktay

Denetleme Kurulu Yedek:1-İlker İleri 2-Serkan Coşkun 3-Hüseyin Sulak

Genel Merkez Üst Üyeleri:1-Onur Gündüz 2-Fazilet Canıgür

Yeni Yönetim Kuruluna seçilenler 07.02.2023 Salı günü görev taksimi yapacaklar. Kongre sonunda yeni ve eski yönetim kurulu üyeleri toplu hatıra fotoğrafı çektirerek kongre son buldu.

 

 

BAFRA ADD OLAĞAN GENEL KURULU