Nezahat Şahin Bafra Nokul&Lokum Evine Atakum’da Muhteşem Açılış

Nezahat Şahin Bafra Nokul&Lokum Evinin yeni işyeri Atakum’da çok sayıda davetlinin katılımı ile gerçekleşti.

Nezahat Şahin Bafra Nokul&Lokum Evine Atakum’da Muhteşem Açılış
Nezahat Şahin Bafra Nokul&Lokum Evine Atakum’da Muhteşem Açılış BafraHaber

 

Yaptığı çalışma ve projelerle Bafra nokulu ve lokumunu bir marka haline getirerek herkesin takdirini kazanan Nezahat Şahin Bafra Nokul&Lokum Evi işletmecisi Nezahat Şahin şimdi de Samsun’un şirin ilçesi Atakum’a Meryem Şener ile birlikte örnek bir işyeri açarak takdir topladı.
Atakum’da  Güzelyalı Mahallesi Atatürk Bulvarı No : 102’de Nezahat Şahin& Meryem Şener’in işletmeciliğini birlikte yaptıkları Nezahat Şahin Bafra Nokul&Lokum Evinin açılışı muhteşem bir şekilde gerçekleşti.
Açılışta ilk olarak Nezahat Şahin Bafra  Nokul&Lokum Evi Atakum Şubesi işletmecileri Nezahat Şahin& Meryem Şener birer konuşma yaparak açılışlarına iştirak eden protokol üyelerine ve tüm davetlilere teşekkür ederek, “Bafra ilçesinde başlayan sağlıklı yöresel mutfak yolculuğumuz bundan böyle Atakum ilçesinde devam edecek. Bizleri açılışımızda yalnız bırakmayarak manevi destekleriniz bizlere güç verecektir. İyiki varsınız.’’diyerek duygularını belirttiler.
Daha sonra sırasıyla CHP Samsun Milletvekili Neslihan Hancıoğlu,  Samsun Vali Yardımcısı Şevket Cinbir, Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci, Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç birer konuşma yaparak Nezahat Şahin Bafra Nokul&Lokum Evi Atakum Şubesinin açılışının hayırlı olması temennisinde bulunarak Nezahat Şahin Bafra Nokul&Lokum Evi Atakum Şubesi işletmecileri Nezahat Şahin& Meryem Şener’e bol kazançlar dileyerek Nezahat Şahin Bafra Nokul&Lokum Evinin Samsun ve Bölgesinde, Türkiye’de bir marka haline geldiğini belirttiler. 
Konuşmalardan sonra ise Samsun Vali Yardımcısı Şevket Cinbir, CHP Samsun Milletvekili Neslihan Hancıoğlu, Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç,  Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci, İYİ Parti Samsun İl Başkanı Hasan Aksoy, İYİ Parti Bafra İlçe Başkanı Aydoğan Yılmaz, İYİ Parti 28.Dönem Samsun Milletvekili A.Adayı Av.Hüseyin Acar, CHP Bafra İlçe Başkanı Vahit Perçin , Nezahat Şahin Bafra Nokul&Lokum Evi Atakum Şubesi işletmecileri Nezahat Şahin& Meryem Şener açılış kurdelesini hayırlı olsun temennisiyle birlikte kestiler.
Protokol üyeleri ve davetliler Nezahat Şahin Bafra Nokul&Lokum Evi Atakum Şubesini dolaşarak harika lezzetlerden tattılar.
Muhteşem açılışa ayrıca BASİSEN (Banka-Finans ve Sigorta İşçileri Sendikası) Trabzon Şube Başkanı Osman Bektaş, Yönetim Kurulu Üyeleri ve Samsun Temsilcileri, Türkiye İş Bankası Samsun Bölge Satış Müdürü Gökhan Kahraman ve Bölge Müdür Yardımcıları, Şube Müdürleri, yöneticileri, personelleri, Bafra Ticaret ve Sanayi Odası Genel Sekreteri Talip Şahin, Bafra Barış Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Kale ve Bafra55.net haber ekibi, İkizpınar Belediyesi eski Başkanı Ufuk Saral, Sivil Toplum Örgütü Temsilcileri, Okul Müdürleri, Öğretmenler, Bilgenler Şirketler Topluluğu Yönetim Kurulu Başkanı Dursun Ali Bilgen, Sadıklar Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Sadık, İş İnsanları, Daire Müdürleri, Avukatlar, Doktorlar ile çok sayıda davetli katıldı.

 

NEZAHAT ŞAHİN
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500