BAFRA MUSIKİ CEMİYETİ'NDE ÇALIŞMALARA RAMAZAN SONUNA KADAR ARA VERİLDİ

Bafra Musıki Cemiyeti TSM Koro Şefi ve bestekâr Faruk TOKGÖZOL'un değerli kzı Esra Tokgözol Altınbilezik geçtiğimiz günlerde vefat etmişti.

BAFRA MUSIKİ CEMİYETİ'NDE ÇALIŞMALARA RAMAZAN SONUNA KADAR ARA  VERİLDİ
BAFRA MUSIKİ CEMİYETİ'NDE ÇALIŞMALARA RAMAZAN SONUNA KADAR ARA  VERİLDİ Admin

46 yaşında kalp krizi nedeniyle vefat eden Esra Tokgözol Altınbilezik; 12 Mart tarihinde; Sinop ili, Meydankapı Mahallesi, Büyük Camide kılınan öğen namazına  müteakip, şehir mezarlığında, gözyaşları içerisinde toprağa verilmişti.

Sevgili kızını kaybeden Bafra Musiki Cemiyeti TSM Koro Şefi ve bestekâr Faruk Tokgözol, ailesi, yakınları ve sevdikleriyle koro mensubu olan cemiyet koro elemanlarının duydukları bu derin acıdan dolayı; Bafra Musıki Cemiyeti; TSM ve THM koro çalışmalarına, Ramazan ayı sonuna kadar ara  verdi.

Konuyla ilgili açıklamayı; sosyal medyada Bafra Musıki Cemiyeti Başkanı Hüseyin ASAN şu şekilde yaptı:

" Bafra Musiki Cemiyeti Türk Sanat Muzigi Şefi Faruk Tokgözol'un biricik kızı ve yönetim kurulu üyesi Sevgi Tokgoz un ablası Esra Togözol Altınbilezik; kalp krizi nedeniyle vefat ettiğinden dolayı, Türk Sanat Müziği ve Türk Halk Müziği çalışmalarımız, Ramazan sonuna kadar durdurulmuştur.

Bafra Musiki Cemiyeti'mizin Türk Sanat Musıkisi Koromuzun Şefimiz Sayin Faruk Tokgözol nun kızının vefatında; araç ve her türlü destegi sağlayan Bafra Belediye Başkanımız Sayın Hamit Kılıç beyfendiye, cemiyetimiz olarak teşekkūrlerimizi sunarız."

Bizler de hocamızıın kızına Allah'tan rahmet, ailesi ile yakınlarına, sevdiklerine ve koro mensuplarına baş sağlığı ve sabırlar diliyoruz.

Haber: Oktay ZERRİN- Bafra

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500