TUNCAY YURDUSEVEN MİLLETVEKİLLİĞİ ADAY ADAYLIĞINI AÇIKLADI

AK Parti Bafra Eski İlçe Başkanı Tuncay Yurduseven Ak Partiden Samsun Milletvekili Aday Adaylığını açıkladı.

TUNCAY YURDUSEVEN MİLLETVEKİLLİĞİ ADAY ADAYLIĞINI AÇIKLADI
TUNCAY YURDUSEVEN MİLLETVEKİLLİĞİ ADAY ADAYLIĞINI AÇIKLADI BafraHaber

Bafra Ak Parti İlçe Binası önünde Milletvekilliği Aday.Adaylığını açıklayan Tuncay Yurduseven başvurusunu da burada Ak Parti İlçe Başkanı İbrahim Semiz`e verdi. Tuncay Yurduseven`i burada büyük bir kalabalık karşıladı.

Parti binası önünde konuşma yapan Yurduseven, yaptığı konuşmada “Sayın İlçe Başkanım, İlçe Yönetim Kurulu Üyelerimiz, Kadın Kolları Başkanımız ve Yönetim Kurulu Üyelerimiz, Gençlik Kolları Başkanımız Ve Yönetimiz Kurulu Üyelerimiz,

 Mahalle Başkanlarımız, Belediye Başkan Yardımcılarımız Ve Belediye Meclis Üyelerimiz

 Muhtarlarımız, Sivil Toplum Kuruluşlarımızın çok değerli temsilcileri,

 Partimizin kuruluşunda bugüne her kademesinde görev yapmış teşkilat mensuplarımız

basınımızın değerli mensupları, hanımefendiler, beyefendiler ve değerli hemşerilerim hepiniz hoş geldiniz, sefalar getirdiniz

 

Kutlu bir yolcuğun ilk adımını attığımız bugünde sizleri sevgi saygı ve muhabbetle selamlıyorum. Kısa bir süre önce ülkemizin yasadığı asrın felaketinde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allahtan Rahmet, yaralılarımıza şifalar diliyorum. Rabbim milletimize bir daha böyle bir acıyı yaşatmasın.

Kuruluşundan bugüne kadar, Ak Parti teşkilatlarının her kademesinde onurla gururla hizmet ettim. Bugün de farklı bir kulvarda yine aynı amaç ve gayeyle sizlerin huzurundayım. Bizlere bugünleri gösterdiği için Rabbimize şükürler olsun.

İlçe başkanlığı yaptığım 6 yılı aşkın sürede yerel seçimler, genel seçimler, cumhurbaşkanlığı seçimi, halk oylaması hepsini beraber yasadık. Girdiğimiz her seçimde sizlerin de destekleriyle Bafra’mızda ve bölgemizde Türkiye ortalamasının hep üzerinde neticeler elde ettik.

Sadece seçim dönemlerinde değil, seçim dönemleri dışında da sürekli hemşerilerimizin içinde bulunarak; sıkıntılarına sorunlarına çözümler üretip çare olmaya çalıştım.

Bölgemizde de olmasını arzu ettiğimiz hangi hizmet varsa burada da olması için gayret gösterdik ve güzel sonuçlar elde ettik.

Siyasetteki bu tecrübemizi kullanarak doğup büyüdüğümüz, hatıralarımızı yaşadığımız ve geleceğe dair hayaller kurduğumuz şehrimizi daha yaşanabilir kılmak, evlatlarımıza ve gelecek nesillere daha güzel bir miras bırakmak öncelikli sorumluluğumuzdur.

Değerli hemşerilerim ak parti asaletini, Anadolu irfanından istikametini edep ve erkandan gücünü ise milletin sinesinden ve iradesinden almaktadır. Türkiye ak parti iktidarı ile çok önemli mesafeler kat etmiştir.Bölgesel ve küresel düzeyde sözü dinlenen,takip eden değil takip edilen itibarlı ve kudretli bir Ülke konumuna gelmiştir.

Cumhurbaşkanımız Genel Başkanımız Sayın RECEP TAYYİP ERDOĞAN’IN liderliğinde 20 yıl dolu dolu icraat ve hizmet dönemi olmuştur. Ulaşımda, sağlıkta,sosyal politikalarda,dış politika alanında,gençlik ve spor yatırımlarında,eğitimde  enerjide,özelikle savunma sanayi başta olmak üzere teknolojik gelişmelerde  hülasa insanımızın ihtiyacı olan her alanda bunları fazlasıyla müşahede etmekteyiz.

Bugüne geldiğimizde 14 Mayıs seçiminin önemini daha iyi görüyoruz. İşte bütün bu hizmetlerin artarak devam etmesi için,milletimizin güçlü bir gelecek inşası için Cumhur ittifakına verilecek destek daha da bir önem arz etmektedir.

Bu duygu ve düşünceler doğrultusunda teşkilatımızın her kademesi ile toplumun bir çok kesimi ile yapmış olduğumuz istişare ve değerlendirmeler neticesinde  28. Dönem Samsun Milletvekili aday adaylığımı sizlerin huzurunda açıklıyorum.

Yapacağımız her işte “Milletimiz ne der Hak nezdinde nasıl bir karşılık bulur?” düsturu ile hareket edeceğiz.

Halkımıza yaptığımız hizmeti onlara bir lütuf gibi değil, onların sayesinde yaptığımızı hissettireceğiz. Milletimizin gönlündeki Recep Tayyip ERDOĞAN sevgisini muhabbetini istismar etmeyecek aksine yapacağımız çalışmalarla aynı ilçe başkanlığı dönemimizde olduğu gibi sayın cumhurbaşkanımızın gücüne güç katma gayretinde olacağız

Bu duygularla aday adaylığımız, Samsun’umuz, bölgemiz, Bafra’mız ve  partimiz için hepimiz için hayırlı olsun.  Çıktığımız bu kutlu yolda TÜRKİYE YÜZ YILI için hemen şimdi diyor, Göstermiş olduğunuz ilgi ve alakaya teşekkür ediyor,saygılarımı sunuyorum."dedi.

 

 

 

 

 

 

TUNCAY YURDUSEVEN
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500