BAFRA MEVLANASPOR U 16 TAKIMI TÜRKİYE FİNALLERİ'NDE

Bafra Mevlanaspor U 16 futbol takımı; Türkiye Finallerinde Bafra'yı temsil etme hakkı ve başarısı kazandı. Kulüp Yönetim Kurulu adına Başkan Arif ÖZTÜRK; konuyla ilgili olarak şunları söyledi:

BAFRA MEVLANASPOR U 16 TAKIMI TÜRKİYE FİNALLERİ'NDE
BAFRA MEVLANASPOR U 16 TAKIMI TÜRKİYE FİNALLERİ'NDE BafraHaber

 

Bafra Mevlana spor U 16 futbol takımı; Play -off maçlarında, Samsun Büyükşehir Belediyespor'u 2-1 yenerek,Türkiye Finalleri'ne katılmaya hak kazanmıştır. Şampiyon olan takımımızı; başta hocalarımız ve sporcu kardeşlerimizi ve değerli yönetici arkadaşlarımızı tebrik ediyor, emeği geçen herkese teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Değerli Bafra Mevlanaspor Kulüp Başkanı'mız ve aynı zamanda; Mevlana Mahallesi Muhtarımız Sayın Servet Şengül; Bafra Mevlana Spor Kulübü Başkan Yardımcısı Sayın Oğuz Oğuzcan, Kübra Türk ve Başkan Yardımcılarından İsa Köprü, çok kıymetli yönetici arkadaşlarımız; Abdullah Uyar, Şenol Dursun, Şaban Yurduseven, Recep Akyildiz ve başta Bafra Belediye Başkanı'mız Sayın Hamit Kılıç ve Spor Müdürü'müz Sayın Yusuf Danişmaz; kurulduğumuz 2016 yılından bu yana bize verdikleri  maddi ve manevi desteğin karşılığında, Bafra’mızı Türkiye Şampiyonası'nda temsil etmek üzere gideceğiz.

Burada emeği geçen; her konuda bizlere destek olan, değerli abim Hasan Özbulut'a ve ismini sayamadığım birçok kişiye çok teşekkür ediyorum. Elbetteki maddiyat çok önemli ama biz dar imkanlarla çalışmanın karşılığı olan emeğimizi aldığımıza inanıyoruz.

İnşallah bu başarıların devamı U 15 ve U 17'de oynayacağımız Play-off maçları sonrası da aynı hedefe gideceğimizden şüphemiz yoktur. Yeter ki çalışalım diyoruz. Bu konuda değerli hocalarımı ve sporcu kardeşlerimi kutluyor, herkese teşekkür ediyorum."

Ayrıca takım antrenörü Cem Çatmakaş ise; U 16 takımlarının, Türkiye Finalleri'ne yükselmesi nedeniyle; duygu ve düşüncelerini şöyle dile getirdi:

" Bafra Mevlanaspor U 16 Takımı'mız; Türkiye Şampiyonası'na katılmaya hak kazandı. Samsun'umuzun güçlü takımları  arasından grubu lider tamamlamak kolay iş değil evlatlar.

Büyük bir iş başardınız, tarih yazdınız. Tüm zorluklara rağmen; oyun sistemimizi sabırla, inatla oynamaya çalıştınız. Ayaklarınıza, yüreklerinize ve emeklerinize sağlık evlatlar.

Sizlere inanmayanlara büyük cevap verdiniz. Sizlerle gurur duyuyoruz. İşimiz yeni başlıyor. Çalışmaya, hep beraber öğrenmeye devam edeceğiz. Ayrıca; bizlere oyuncularını kazandıran Nedim Saral, Berati Kara, Efkan Kahraman ve Aris Ebru hocalarıma çok teşekkür ediyoruz.

Benim adıma paylaşım yapan hocalarıma, mesaj atanlara, arayanlara da çok teşekkürler.

ŞAMPIYON BAFRA MEVLANASPOR."

Haber: Oktay ZERRİN- Bafra

 

 

BAFRA MEVLANASPOR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500