TÜFEKCİ SEVDAMIZ SAMSUN PLATFORMU’NDA

İYİ Parti Samsun Milletvekili Adayı İmren Nilay Tüfekci ve Kazım Can Şen, Sevdamız Samsun Platformu’nu ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi aldı.

TÜFEKCİ SEVDAMIZ SAMSUN PLATFORMU’NDA
TÜFEKCİ SEVDAMIZ SAMSUN PLATFORMU’NDA BafraHaber

 

“ORTAK YÖNÜMÜZ SEVDAMIZIN SAMSUN OLMASI”
 
Tüfekci, platform üyeleriyle bir araya geldiği görüşmede Samsun ve Samsunspor için birlikte çalışacaklarını ve fikir alışverişinin öneminin altını çizerek, “Biz bu şehre hizmet etmek için yola çıktık. Bu halktan bütün yetkiyi alıp da bir dahaki seçim dönemine kadar il sınırından geçmemek için yola çıkmadık. Samsun’da ‘İYİ’ler hareketinin tek gayesi Sevdalarının Samsun olmasıdır. Halkımız bize 14 Mayıs’ta Samsun’un Milletvekili olmayı layık görürse göreve geldiğimiz andan itibaren sadece Samsun için çalışarak sizlerle dertlenmeye, sizlerle sevinmeye ve sizlerle sorunlarımıza çözüm üretmeye başlayacağız.” dedi.
 
“STK’LARLA BİRLİKTE HAREKET EDECEĞİZ”
 
İYİ Parti Samsun Milletvekili Adayı İmren Nilay Tüfekci, Samsun’da yer alan sivil toplum kuruluşları ile birlikte çalışmalarını yürüteceklerini vurgulayarak, “STK’larımız çok güçlü bir yaptırım gücüne sahip olmasına rağmen bu gücü yıllardır kullanamamış ya da kullandırtmamışlardır. Şu an bulunduğumuz Sevdamız Samsun Platformu gibi her STK’mızın sevdası Samsun. Hizmet etmek istedikleri, bir şeyleri değiştirip daha iyi hale getirmek istedikleri Samsun. Ben size İmren Nilay Tüfekci olarak söz veriyorum, şehrimiz için sivil toplum kuruluşlarımızla da istişare ederek, en doğrusu, en iyisi, en yararlısı ne ise onu hep birlikte yapacağız, hiç şüpheniz olmasın.” dedi.

 

İYİ PARTİ İMREN NİLAY TÜFEKÇİ