SAMSUN KARARINI VERDİ!

İYİ Parti Samsun Milletvekili Adayı İmren Nilay Tüfekci, 14 Mayıs’a Samsun’un kararını vermiş olarak girdiğini söyledi

SAMSUN KARARINI VERDİ!
SAMSUN KARARINI VERDİ! BafraHaber

 

“SAMSUN ‘İYİ’ OLACAK”

Tüfekci, Millet İttifakı Samsun Mitingi’nin Samsun’un 14 Mayıs karnesinin somut hali olduğunun altını çizerek, “Cumhuriyet Meydanı’ndaki kalabalık Samsun tarihine not olarak düşülecek bir kalabalıktı. Bu görüntü Samsun’un kararını verdiğini gösteriyor. Bu düzenden kurtuluşumuz için sandığa gidip hep birlikte bir oyumuzu Kemal’e bir oyumuzu ise Meral’e vererek Aziz Türkiye Cumhuriyeti’nin ikinci yüzyılına ‘İYİ’ bir şekilde başlayıp, inşallah öyle devam ettireceğiz.” dedi.

“GECE GÜNDÜZ DEMEDEN ‘İYİ’LİK HAREKETİNİ GENİŞLETTİK”

İYİ Parti Samsun Milletvekili Adayı İmren Nilay Tüfekci, seçim sürecinin çok yoğun ve dolu dolu geçtiğini belirterek, “Şehrimizin her ilçesinde, her mahallesinde gördüğümüz tek şey bu şehrin artık kurtuluşu yeniden istediğidir. ‘İYİ’liği yeniden istediği, Ankara için değil Samsun için çalışan, çabalayan Milletvekillerini yeniden istediğidir. Biz cesurlar hareketi olarak, ‘İYİ’ler hareketi olarak, kadınlar hareketi olarak bunun için yola çıktık ve bu yoldan da dönmeyeceğiz.” dedi.

“BANA GÖSTERDİĞİNİZ TEVECCÜHÜN KARŞILIĞINI 14 MAYIS’TAN SONRA GÖRECEKSİNİZ”

Tüfekci, sahada kendisine gösterilen ilgi, alaka ve teveccühü karşılıksız bırakmayacağını vurgulayarak, “Aday adaylığımı açıkladığım günden bu güne kadar beni bağrına basan tüm halkımıza ve mübadil derneklerine sonsuz teşekkür ediyorum. Önce Rabbimin sonrasında sizlerin verdiği yetki ve güç ile sizleri sadece milletvekili olarak değil, Samsun’un Vekili, İmren Ablası, kızçesi olarak temsil etmek en büyük isteğimdir. Samsun kararını verdi, Samsun bizimle ‘İYİ’ olacak hiç şüpheniz olmasın.” dedi.

 

 

 

İYİ PARTİ İMREN NİLAY TÜFEKÇİ
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500