Bafra TSO’ dan "LPG Otogaz Taşıt Dolum Personeline Yönetim Sertifika Eğitimi" düzenlendi

Bafra Ticaret ve Sanayi Odası ev sahiplinde Samsun Kimya Mühendisleri Odası işbirliği ile “LPG Otogaz İstasyonları Taşıt Dolum Personeli" eğitim programı düzenlendi.

Bafra TSO’ dan
Bafra TSO’ dan Admin

LPG Otogaz İstasyonları Taşıt Dolum Personeli eğitimi Samsun Kimya Mühendisleri Odası Yönetim Kurulu Sayman üyesi Hüseyin Baş’ın eğitmenliğinde kursiyerlerin katılımıyla Bafra Ticaret ve Sanayi Odası toplantı Salonu’nda gerçekleştirildi.

Eğitmen Hüseyin Baş’ın gerçekleştirmiş olduğu sunumda; Gaz ve diğer yakıtlar hakkında açıklamalarda bulunarak LPG Piyasası Hukuki Düzenlemeleri ve Standartlar, İş sağlığı, Güvenliği ve Çevrenin Korunması, LPG‘nin Teknik Özellikleri, LPG Tesisat Elemanları ve Dikkat Edilmesi Gereken Kurallar, LPG‘nin Emniyetli Bir Şekilde İkmal Yapılması, Dolum Sırasında Uyulması Gereken Kurallar, LPG‘nin Doldurulma İşleminde Temel Kurallar, Emniyet tedbirleri, Uygulamalar, Yangın Güvenliği, İlkyardım konularında ki bilgileri aktardı.

Bafra TSO Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Tevfik Türken “Bafra Ticaret ve Sanayi Odası olarak Üyelerimizin gereksinim duyduğu tüm Eğitim ve Sertifikasyon Programlarını gerçekleştirmeye çalışmaktayız. Bu eğitim ile Akaryakıt İstasyonu işletmeleri olan üyelerimizin yanında çalıştırdıkları LPG Pompa Görevlisi Personelleri için zorunu olan LPG Otogaz İstasyonları Taşıt Dolum Personeli sertifika programını gerçekleştirmiş olduk dedi.