BAŞKAN KILIÇ ÜNİVERSİTE YKS’YE GİRECEK OLAN ÖĞRENCİLERE BAŞARILAR DİLEDİ

Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, ÖSYM tarafından 17-18 Haziran tarihleri arasında yapılacak Yükseköğretim Kurumları Sınavı’na (YKS) girecek olan öğrencilere başarı dilekleri içeren bir mesaj yayınladı.

BAŞKAN KILIÇ ÜNİVERSİTE YKS’YE GİRECEK OLAN ÖĞRENCİLERE BAŞARILAR DİLEDİ
BAŞKAN KILIÇ ÜNİVERSİTE YKS’YE GİRECEK OLAN ÖĞRENCİLERE BAŞARILAR DİLEDİ Admin

 

Başkan Kılıç mesajında;

“Eğitim ve öğretim hayatı içerisinde gençlerimiz bir maratonun daha sonuna geldi. Evlatlarımız, hedeflerine açılan bir kapı olarak nitelendirebileceğimiz Yükseköğretim Kurumları Sınavı’nda emeklerinin karşılığını alabilmek için çaba harcayacaklar. Değerli öğretmen ve velilerimizin özverili çalışmaları ve gönülden desteği ile sınavlara hazırlanan gençlerimizden beklediğimiz yıllardır edindikleri bilgi ve birikimleri sınavlara yansıtarak başarılı olmaları ve emeklerinin karşılığını almalarıdır. İnanıyorum ki çalışan, emek veren, hayallerine giden yolda fedakârlık gösteren öğrencilerimiz bu sınavdan da Allah’ın izniyle güzel sonuçlar elde ederek ayrılacak, ülkemize ve milletimize faydalı meslek erbapları olacaklardır.

 

Bu duygu ve düşüncelerimle;

Bizler, geleceğimizin teminatı olan siz gençlerimizin her zaman yanında olmayı sürdürecek, başarı yolculuğunuzda her zaman arkanızda olacağız. Azimle, fedakârlıkla, büyük bir özveri ile çalışıp emek verdiğiniz bu sınavda hedeflerinize ulaşmanızı temenni ediyor, sizleri sevgiyle kucaklıyorum.

 

Başarılar çocuklar” ifadelerine yer verdi.

HAMİT KILIÇ