LÖSEMİLİ ÇOCUKLARIN SAMSUN’DA MİLLİ MAÇ HEYACANI

“Babaları ile Birlikte İzlediler” LÖSEV’e kayıtlı lösemi tedavisi gören minikler Samsun’da oynanan Türkiye- Galler maçını babaları ile izledi. Babalarıyla birlikte tezahürat yapan miniklerin mutluluğu gözlerinden okundu.

LÖSEMİLİ ÇOCUKLARIN SAMSUN’DA MİLLİ MAÇ HEYACANI
LÖSEMİLİ ÇOCUKLARIN SAMSUN’DA MİLLİ MAÇ HEYACANI BafraHaber

LÖSEV Lösemili Çocuklar Sağlık ve Eğitim Vakfına kayıtlı lösemi tedavisi gören çocuklar babalar günü etkinlikleri kapsamında, Samsun’da 27 yıl sonra ilk defa gerçekleşen milli maç karşılaşılamasına katıldı. Türkiye – Galler maçını Samsun 19 Mayıs Stadyumu’nun tribünlerinden Babalarıyla birlikte izleyen çocuklar heyecanlı ve keyifli anlar yaşadı. Lösemili minikler, maçı kazanan milli takıma tezahürat yaparken mutluluklarını dile getirdi.

LÖSEV’in Fedakâr Babaları “Mutluluğu ve heyecanı bir arada yaşıyoruz.”

Maçı izleyen Lösemili Çocuklar mutluluklarını dile getirirken hastalık süresince büyük bir yükü omuzlarında taşıyan fedakar babalar ise şunları kaydetti “Mutluluk ve heyecanı bir arada yaşıyoruz, bugün hem ülkemizi hem de LÖSEV’i temsil etmek amacıyla buradayız. Heyecanımız çok yüksek. Burada bu heyecanı yaşamamızda ortak olan LÖSEV’e ve FİFA’ya teşekkür ediyoruz.”

LÖSEV Lösemili Çocuklar Sağlık ve Eğitim Vakfı kurulduğu günden bu güne Lösemi ve Kanser hastalarına hem maddi hem de manevi destek sağlıyor. Zorlu tedavi süreçlerinde maddi desteklerin yanı sıra moral ve motivasyonu arttıracak etkinlikler de gerçekleştiriliyor. Uzmanlar tedavi aşamasında morali yüksek tutmanın ilaçlar kadar önemli olduğuna vurgu yapıyor. Gönüllülük başvuruları ve bağışlar www.losev.org.tr adresinden yapılabiliyor. Siz de LÖSEV’ e destek olarak çocukların yüzündeki gülümseye katkıda bulunabilir bu mutluluğa ortak olabilirsiniz

 

LÖSEV
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500