Bafra Kaymakamı Cevdet Ertürkmen’in "15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü" Mesajı

Aziz Milletimizin demokrasisine sahip çıktığı, vatanımızı işgal etmek isteyenlere karşı destan yazdığı 15 Temmuz darbe girişiminin üzerinden 7 yıl geçti. 15 Temmuz gecesi milletimizin iradesi hiçe sayılmıştır. O gece demokrasimize ve milletimize karşı darbe girişiminde bulunulmuştur. Terör örgütü FETÖ tarafından milli birlik ve beraberliğimize darbe girişimi karşısında milletimiz, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın çağrısıyla meydanlara akmıştır.

Bafra Kaymakamı Cevdet Ertürkmen’in
Bafra Kaymakamı Cevdet Ertürkmen’in BafraHaber

 

Büyük Türk Milletinin devletine, seçilmiş hükümetine sadakati bir kez daha tescil edilmiştir. Bu ihanet şebekesine karşı halkın göstermiş olduğu tepki demokrasi tarihine geçecek bir hadisedir.
Bilindiği gibi bu hain girişimde 251 vatandaşımız şehit olmuş, 2.193 vatandaşımız ise gazi olmuş ve hala yaraları sarılmaya devam etmektedir.
Bu duygu ve düşüncelerle milli irademize ve demokrasimize sahip çıkmak için gövdesini siper eden tüm 15 Temmuz Milli İrade ve Demokrasi Zaferi Şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyor, gazilerimizi şükran ve minnetle anıyorum.

                                                                                    Cevdet ERTÜRKMEN
                                                                                              Kaymakam

15 TEMMUZMİLLİ İRADE VE DEMOKRASİ ZAFERİ
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500