MHP SAMSUN İLÇE KONGRELERİ TAMAMLANDI

Milliyetçi Hareket Partisi 17 ilçede kongrelerini tamamladı. Teşkilatlardan Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Aykut Çepni, Demokratik bir sürecin sonucunda Samsun ilçe kongrelerinin başarıyla tamamlandığını ifade etti.

MHP SAMSUN İLÇE KONGRELERİ TAMAMLANDI
MHP SAMSUN İLÇE KONGRELERİ TAMAMLANDI BafraHaber

9 Eylül’de 19 Mayıs İlçe kongresiyle coşkuyla başlayan Milliyetçi Hareket Partisi Samsun ilçe kongre süreci, 24 Eylül tarihinde Şehit Ömer Halis Demir Kongre salonunda gerçekleşen İlkadım İlçe kongresiyle tamamlandı.

"KONGRELERİMİZ ŞÖLEN HAVASINDA GERÇEKLEŞTİ"

Teşkilatlardan Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Aykut Çepni, "Milliyetçi Hareket Partisi Samsun İlçe kongrelerimizi tamamlamış bulunuyoruz. 17 İlçemizde şölen havasında ve demokratik bir süreci işleterek gerçekleşen kongrelerimiz tamamlanarak bütün ilçe başkanlarımız mazbatalarını aldı. Samsun'umuza hayırlı uğurlu olsun. Yoğun katılımla gerçekleşen kongrelerimiz, partimize olan güçlü desteği bir kez daha göstermiş oldu." şeklinde konuştu.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Teşkilatlardan Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Aykut Çepni, tüm vatandaşlarımızı  il kongresine davet etti.

"BÜTÜN HEMŞERİLERİMİZİ KONGREMİZE BEKLİYORUZ"

Çepni, "İlçe teşkilatlarımızla beraber, birlik ve beraberlik içinde güçlü bir şekilde İl kongremizi gerçekleştireceğiz. Geniş bir katılımın sağlanacağı kongremizin Ülkemize ve Samsun'umuza hayırlı, uğurlu olmasını temenni ediyor, bütün hemşehrilerimizi 14 Ekim 2023 Cumartesi günü saat 12.00’da Samsun Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu'nda yapılacak olan kongremize davet ediyorum" dedi.

 

MHP SAMSUN
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500