İstanbul’da Büyük Bafra Buluşması Gerçekleştirildi

İstanbul Bafra Dernekler Federasyonu (BADEF), BADEF’e bağlı 14 Bafra Derneğinin organize ettiği “Büyük Bafralılar Buluşması” İstanbul’da yapıldı.

İstanbul’da Büyük Bafra Buluşması Gerçekleştirildi
İstanbul’da Büyük Bafra Buluşması Gerçekleştirildi Admin

stanbul Bafra Dernekler Federasyonu (BADEF), BADEF’e bağlı 14 Bafra Derneğinin organize ettiği “Büyük Bafralılar Buluşması” İstanbul’da yapıldı.

İstanbul Bayrampşa Ada Park içerisinde bulunan Armonia De Luxe-Park’ta yapılan Büyük Bafra Buluşmasında birlik ve beraberlik mesajları verildi. Program Filistin’de hayatını kaybeden ve tüm şehitlerimiz için saygı duruşu, İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından Kura’n Tilaveti ile devam etti. İstanbul ve İstanbul dışından çok sayıda Bafralının katılıp hasret giderdiği organizasyonda Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç yoğun ilgiyle karşılandı. Programda ilk olarak İstanbul Bafra Dernekler Federasyonu (BADEF) Genel Başkanı Mustafa Hacıoğlu konuşma yaptı.

İstanbul Bafra Dernekler Federasyonu (BADEF) Genel Başkanı Mustafa Hacıoğlu yaptığı konuşmada,’’BADEF - Bafra Dernekler Federasyonumuzun organize ettiği Büyük Bafralılar Buluşmasına hepiniz hoşgeldiniz. Bafra dernekler federasyonu olarak, sizlerle beraber olmanın ve kucaklaşmanın mutluluğu içerisindeyiz. Ülkemiz ve dünyamız zor bir yıl geçiriyor. Öncelikle ülkemizde 6 şubatta meydana gelen Maraş merkezli deprem felaketi sebebiyle hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar diliyorum. Kuzeyimizde ve güneyimizde süregelen savaşlar da bizleri derinden sarstı. Büyük bir zulmün altında kalan Filistin İstanbul Bafra Dernekler Federasyonu (BADEF), BADEF’e bağlı 14 Bafra Derneğinin organize ettiği “Büyük Bafralılar Buluşması” İstanbul’da yapıldı. halkına Allah’tan yardım diliyorum. Bebekleri, çocukları, kadınları ve yardıma muhtaç insanları gözünü kırpmadan öldüren İsrail devletini ise lanetliyorum. Bafralılar, her zaman mazlumun yanında olmuştur, bugün de BADEF olarak Filistin halkının sonuna kadar yanındayız! Değerli hemşerilerim, Federasyonumuzun temel amacı, gurbette yaşayan hemşerilerine destek olmak, Bafra’nın değerlerini İstanbul’da yaşatmaktır. Bünyesinde faaliyette bulunan 1 spor kulübü ve 14 dernek ile nerede Bafralı var ise federasyonumuz orada olmayı kendine ilke edinmiştir. Maddi yardımlar, eşya yardımları, burs imkanları, öğrencilere yönelik kalacak yer temini, hastalarımıza yardımcı olmak gibi birçok desteği Badef bünyesindeki derneklerimizle birlikte hemşerilerimize sağlıyoruz. Özellikle de, bir konu için sizlere ayrıca teşekkür etmek istiyorum. Şubat ayında yaşadığımız deprem felaketini takiben Adıyaman’da kurulan Samkon köyüne Badef aracılığı ile yaptığımız yardımlar Bafra’mızın yüz akı oldu. Sizin destekleriniz sayesinde, Bafralılar olarak, Adıyaman Samkon köyüne maddi ve manevi desteklerimizi sunduk.Tekrar tekrar sağolun, varolun. Badef, kurulduğu günden itibaren Bafralı’nın çatı federasyonu olarak hemşerilerini sık sık bir araya getirmeye gayret göstermiştir. Özellikle pandemi öncesinde bunu başarıyla sağladık, ancak pandemiyle birlikte bir çok alışkanlıklarımız değişti. İşte bu güzel gece, bizlere eski büyük günlere dönüşün de mesajını veriyor.Artık iftarlarımız, pikniklerimiz, kahvaltılı toplantılarımız, konser, konferans gibi aktivitelerimiz hız kesmeden her fırsatta devam edecek. Bafralıları biraraya getireceğiz.Bu geceye, Büyük Bafralılar Buluşması dememizin özel bir de sebebi var. Biz Badef olarak bu geceyi sadece İstanbul ile sınırlı tutmadık. Samsun, Ankara, Bursa ve Trakya başta olmak üzere nerede Bafralı var ise onları davet ettik. Bafralı’nın gücünü ve birlikteliğini hele bir de ele ele verilirse neler başarabileceğini herkese göstermek istedik.

İyiki varsınız,

iyiki buradasınız,

iyiki Bafralısınız!

Davetimize icap ederek büyük buluşmamıza güç veren tüm hemşerilerime şükranlarımı sunuyorum. Ayrıca bu gecenin hazırlanmasında bizlere maddi ve manevi destek veren başta Astaş Holding Kaya Aşcı’ya, Heyces Tekstil Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Kocabaş’a, organizasyon için Astajans Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Aşcı’ya, dernek başkanlarım ve yönetim kuruluma teşekkür ediyorum.Sözlerime merhum bafralı şairimiz Atilla çakıroğlunun şu dizeleri ile son vermek istiyorum. Kadı çeşmesinden su içmediysen, Uzun hamam ile paşa hamamında çimmediysen, Gençlik caddesinden geçmediysen, Sen bafralı değilsin arkadaş. Bedri koramanın bafralı, Neyzen teyfiğin kolaylı, Bafrasporun türkiye şampiyonu olduğunu bilmiyorsan, Sen bafralı değilsin arkadaş. Ramazanın 15inde selesepet top kandil demediysen, Tütünü, çeltiği, karpuzu tarlada görmediysen, Fotoğrafçı mümini, asımı, foto nihatı unuttuysan, Sen bafralı değilsin arkadaş. Bafra pidesini yemediysen, Kaymaklı lokumu ve bafra dondurmasını tadmadıysan, Nokul lezzetimiz ile tanışmadıysan Sen bafralı değilsin arkadaş. Kapıkaya festivaline katılmadıysan, Kuş cennetini ve balık göllerini gezmediysen, Nebiyanı görmediysen, Sen bafralı değilsin arkadaş. Güzel günlerde tekrar görüşmek ümidiyle, sağolun, varolun, sağlıcakla kalın.’’diyerek sözlerini tamamladı. Daha sonra ise BADEF’e bağlı dernek başkanları ve İstanbul Bafraspor Kulübü Başkanı Murat Yıldız birer konuşma yaparak yaptıkları çalışmalar ve projeler hakkında bilgiler aktardılar. Bafra’dan Büyük Bafralılar Buluşması için İstanbul’daki etkinliğe giden siyasi parti temsilcileri ise konuşmalarında birlik ve beraberlik mesajları vererek, son zamandaki gündemle alakalı konuşma yaptılar. Samsun Sivil Toplum Kuruluşları Konfederasyonu (SAMKON) Genel Başkanı Hasan Kaya Aşcı ise konuşmasında SAMKON olarak yaptıkları çalışmalar ve projeler hakkında bilgilendirme yaptıktan sonra,’’ ‘‘BÜYÜK BAFRALILAR BULUŞMASI’’ programına Sakarya Valimiz Sn. Yaşar KARADENİZ, Ak Parti Samsun Milletvekilimiz Sn. Av.Orhan KIRCALI, Bayrampaşa Kaymakamımız Sn. Dr. Soner ŞENEL, önceki dönem Şişli Kaymakamımız Sn. Ali Fuat TÜRKER, Bafra Belediye Başkanımız Sn. Hamit KILIÇ, Bafra Belediyesi Başkan Yardımcısı Sn. Şaban HÜRYAŞAR, Büyük Birlik Partisi MKYK üyesi Sn. Bahadır ŞAHİN,Bafra Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Serdal Sefa KOCABAŞ, Bafra Ziraat Odası Başkanı Sn. Osman TOSUNER, Bafra Muhtarlar Derneği Başkanı Sn. Erol ANDİÇ, SAMKON Yönetim Kurulu üyelerimiz, Federasyon Başkanlarımız, Kıymetli İş İnsanlarımız, Dernek Başkanlarımız ve Siyasi Parti Temsilcileri katılım sağladılar. Emeği geçen herkese teşekkürlerimizi sunmak isteriz.’’dedi.

BADEF’in ev sahipliğinde düzenlenen Büyük Bafralılar Buluşması’nda Bafra’nın ne denli büyük bir aile olduğuna bir kez daha şahitlik ettiklerini ifade eden Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, “Büyük Bafralılar Bulaşması"na AK Parti Samsun Milletvekilimiz Av.Orhan Kırcalı ile katılım sağlayarak, gurbette ki hemşehrilerimizle bir araya geldik. Bafra insanımızın sıcaklığını gönülden hissettiğimiz hemşehrilerimizle buluşmaktan büyük mutluluk duyduk. Sevdası Bafra olanların buluştuğu böylesi bir organizasyonda hemşehrilerimizle kucaklaşmamızı, hasret girermemizi sağlayan İstanbul Bafra Dernekler Federasyonu Genel Başkanı Mustafa Hacıoğlu, SAMKON Genel Başkanı ve BADEF Yüksek İstişare Kurulu Başkanı H.Kaya Aşcı, Başkan Yardımcısı Ahmet Kocabaş'a ve Yönetim Kurulu Üyelerine canı gönülden teşekkür ediyorum. Sıcak ve samimi bir ortamda öznesi Bafra olan müstesna anlar yaşadık. Her nerede yaşıyor olursa olsun yüreği Bafra için atan hemşehrilerimze Bafra’mız için gerçekleştişrdiğimiz çalışmaları, projelerimizi geleceğe yönelelik düşüncelerimizi anlatma fırsatı bulduk. Onların tavsiyelerini dinledik, desteklerini hissettik. Bizleri bağırlarına basan kadirşinas hehşehrilerimin her birine ayrı ayrı şükranlarımı sunuyorum.” dedi.

İstanbul başta olmak üzere bir çok ilde Samsun ve Bafra derneklerinin oldukça başarılı çalışmalar gerçekleştirdiğini belirten Başkan Kılıç, “Hiç biri tabeladan ibaret değil. Oldukça önemli çalışmalar ve organizasyonlar gerçekleştiriyorlar. Her biri ile koordine içerisindeyiz. Hepsi Bafra için büyük güç, bizler için ise oldukça önemli destek. Hepimiz Bafra’mızı daha güzel yarınlara taşımak için gayret gösteriyoruz.”şeklinde konuştu. Bayrampaşa Kaymakamı Dr.Soner Şenel ve Ak Parti Samsun Milletvekili Av.Orhan Kırcalı ise yaptıkları konuşmalarda gündeme dair bilgilendirmelerde bulundular. Plaket sunumunun ardından anı fotoğraflarının çekiminden sonra program sona erdi. Büyük Bafralılar Buluşması’nda ayrıca İsrail'in Filistin halkına karşı devam eden saldırıları da kınandı. 

İstanbul'da Büyük Bafra Buluşması 11242
İstanbul'da Büyük Bafra Buluşması 22242
 
İstanbul'da Büyük Bafra Buluşması 33242
İstanbul'da Büyük Bafra Buluşması 44242
 
İstanbul'da Büyük Bafra Buluşması 55242
İstanbul'da Büyük Bafra Buluşması 66242
 
İstanbul'da Büyük Bafra Buluşması 77242
İstanbul'da Büyük Bafra Buluşması 88242
 
İstanbul'da Büyük Bafra Buluşması 99242
İstanbul'da Büyük Bafra Buluşması 1010242
 
İstanbul'da Büyük Bafra Buluşması 1111242
İstanbul'da Büyük Bafra Buluşması 1212242
 
İstanbul'da Büyük Bafra Buluşması 1313242
İstanbul'da Büyük Bafra Buluşması 1414242
 
İstanbul'da Büyük Bafra Buluşması 1515242
İstanbul'da Büyük Bafra Buluşması 1616242
 
İstanbul'da Büyük Bafra Buluşması 1717242
İstanbul'da Büyük Bafra Buluşması 1818242
 
İstanbul'da Büyük Bafra Buluşması 1919242
İstanbul'da Büyük Bafra Buluşması 2020242
 
İstanbul'da Büyük Bafra Buluşması 2121242
İstanbul'da Büyük Bafra Buluşması 2222242
 
İstanbul'da Büyük Bafra Buluşması 2323242
İstanbul'da Büyük Bafra Buluşması 2424242
 
İstanbul'da Büyük Bafra Buluşması 2525242
İstanbul'da Büyük Bafra Buluşması 2626242
 
İstanbul'da Büyük Bafra Buluşması 2727242
İstanbul'da Büyük Bafra Buluşması 2828242
 
İstanbul'da Büyük Bafra Buluşması 2929242
İstanbul'da Büyük Bafra Buluşması 3030242
 
İstanbul'da Büyük Bafra Buluşması 3131242
İstanbul'da Büyük Bafra Buluşması 3232242
 
İstanbul'da Büyük Bafra Buluşması 3333242
İstanbul'da Büyük Bafra Buluşması 3434242
 
İstanbul'da Büyük Bafra Buluşması 3535242
İstanbul'da Büyük Bafra Buluşması 3636242
 
İstanbul'da Büyük Bafra Buluşması 3737242
İstanbul'da Büyük Bafra Buluşması 3838242
 
İstanbul'da Büyük Bafra Buluşması 3939242
İstanbul'da Büyük Bafra Buluşması 4040242
 
İstanbul'da Büyük Bafra Buluşması 4141242
İstanbul'da Büyük Bafra Buluşması 4242242
 
İstanbul'da Büyük Bafra Buluşması 4343242
İstanbul'da Büyük Bafra Buluşması 4444242
 
İstanbul'da Büyük Bafra Buluşması 4545242
İstanbul'da Büyük Bafra Buluşması 4646242
 
İstanbul'da Büyük Bafra Buluşması 4747242
İstanbul'da Büyük Bafra Buluşması 4848242
 
İstanbul'da Büyük Bafra Buluşması 4949242
İstanbul'da Büyük Bafra Buluşması 5050242
 
İstanbul'da Büyük Bafra Buluşması 5151242
İstanbul'da Büyük Bafra Buluşması 5252242
 
İstanbul'da Büyük Bafra Buluşması 5353242
İstanbul'da Büyük Bafra Buluşması 5454242
 
İstanbul'da Büyük Bafra Buluşması 5555242
İstanbul'da Büyük Bafra Buluşması 5656242
 
İstanbul'da Büyük Bafra Buluşması 5757242
İstanbul'da Büyük Bafra Buluşması 5858242
 
İstanbul'da Büyük Bafra Buluşması 5959242
İstanbul'da Büyük Bafra Buluşması 6060242
 
İstanbul'da Büyük Bafra Buluşması 6161242
İstanbul'da Büyük Bafra Buluşması 6262242
 
İstanbul'da Büyük Bafra Buluşması 6363242
İstanbul'da Büyük Bafra Buluşması 6464242
 
İstanbul'da Büyük Bafra Buluşması 6565242
İstanbul'da Büyük Bafra Buluşması 6666242
 
İstanbul'da Büyük Bafra Buluşması 6767242
İstanbul'da Büyük Bafra Buluşması 6868242
 
İstanbul'da Büyük Bafra Buluşması 6969242
İstanbul'da Büyük Bafra Buluşması 7070242
 
İstanbul'da Büyük Bafra Buluşması 7171242
İstanbul'da Büyük Bafra Buluşması 7272242
 
İstanbul'da Büyük Bafra Buluşması 7373242
İstanbul'da Büyük Bafra Buluşması 7474242
 
İstanbul'da Büyük Bafra Buluşması 7575242
İstanbul'da Büyük Bafra Buluşması 7676242
 
İstanbul'da Büyük Bafra Buluşması 7777242
İstanbul'da Büyük Bafra Buluşması 7878242
 
İstanbul'da Büyük Bafra Buluşması 7979242
İstanbul'da Büyük Bafra Buluşması 8080242
 
İstanbul'da Büyük Bafra Buluşması 8181242
İstanbul'da Büyük Bafra Buluşması 8282242
 
İstanbul'da Büyük Bafra Buluşması 8383242
İstanbul'da Büyük Bafra Buluşması 8484242
 
İstanbul'da Büyük Bafra Buluşması 8585242
İstanbul'da Büyük Bafra Buluşması 8686242
 
İstanbul'da Büyük Bafra Buluşması 8787242
İstanbul'da Büyük Bafra Buluşması 8888242
 
İstanbul'da Büyük Bafra Buluşması 8989242
İstanbul'da Büyük Bafra Buluşması 9090242
 
İstanbul'da Büyük Bafra Buluşması 9191242
İstanbul'da Büyük Bafra Buluşması 9292242
 
İstanbul'da Büyük Bafra Buluşması 9393242
İstanbul'da Büyük Bafra Buluşması 9494242
 
İstanbul'da Büyük Bafra Buluşması 9595242
İstanbul'da Büyük Bafra Buluşması 9696242
 
İstanbul'da Büyük Bafra Buluşması 9797242
İstanbul'da Büyük Bafra Buluşması 9898242
 
İstanbul'da Büyük Bafra Buluşması 9999242
İstanbul'da Büyük Bafra Buluşması 100100242
 
İstanbul'da Büyük Bafra Buluşması 101101242
İstanbul'da Büyük Bafra Buluşması 102102242
 
İstanbul'da Büyük Bafra Buluşması 103103242
İstanbul'da Büyük Bafra Buluşması 104104242
 
İstanbul'da Büyük Bafra Buluşması 105105242
İstanbul'da Büyük Bafra Buluşması 106106242
 
İstanbul'da Büyük Bafra Buluşması 107107242
İstanbul'da Büyük Bafra Buluşması 108108242
 
İstanbul'da Büyük Bafra Buluşması 109109242
İstanbul'da Büyük Bafra Buluşması 110110242
 
İstanbul'da Büyük Bafra Buluşması 111111242
İstanbul'da Büyük Bafra Buluşması 112112242
 
İstanbul'da Büyük Bafra Buluşması 113113242
İstanbul'da Büyük Bafra Buluşması 114114242
 
İstanbul'da Büyük Bafra Buluşması 115115242
İstanbul'da Büyük Bafra Buluşması 116116242
 
İstanbul'da Büyük Bafra Buluşması 117117242
İstanbul'da Büyük Bafra Buluşması 118118242
 
İstanbul'da Büyük Bafra Buluşması 119119242
İstanbul'da Büyük Bafra Buluşması 120120242
 
İstanbul'da Büyük Bafra Buluşması 121121242
İstanbul'da Büyük Bafra Buluşması 122122242
 
İstanbul'da Büyük Bafra Buluşması 123123242
İstanbul'da Büyük Bafra Buluşması 124124242
 
İstanbul'da Büyük Bafra Buluşması 125125242
İstanbul'da Büyük Bafra Buluşması 126126242
 
İstanbul'da Büyük Bafra Buluşması 127127242
İstanbul'da Büyük Bafra Buluşması 128128242
 
İstanbul'da Büyük Bafra Buluşması 129129242
İstanbul'da Büyük Bafra Buluşması 130130242
 
İstanbul'da Büyük Bafra Buluşması 131131242
İstanbul'da Büyük Bafra Buluşması 132132242
 
İstanbul'da Büyük Bafra Buluşması 133133242
İstanbul'da Büyük Bafra Buluşması 134134242
 
İstanbul'da Büyük Bafra Buluşması 135135242
İstanbul'da Büyük Bafra Buluşması 136136242
 
İstanbul'da Büyük Bafra Buluşması 137137242
İstanbul'da Büyük Bafra Buluşması 138138242
 
İstanbul'da Büyük Bafra Buluşması 139139242
İstanbul'da Büyük Bafra Buluşması 140140242
 
İstanbul'da Büyük Bafra Buluşması 141141242
İstanbul'da Büyük Bafra Buluşması 142142242
 
İstanbul'da Büyük Bafra Buluşması 143143242
İstanbul'da Büyük Bafra Buluşması 144144242
 
İstanbul'da Büyük Bafra Buluşması 145145242
İstanbul'da Büyük Bafra Buluşması 146146242
 
İstanbul'da Büyük Bafra Buluşması 147147242
İstanbul'da Büyük Bafra Buluşması 148148242
 
İstanbul'da Büyük Bafra Buluşması 149149242
İstanbul'da Büyük Bafra Buluşması 150150242
 
İstanbul'da Büyük Bafra Buluşması 151151242
İstanbul'da Büyük Bafra Buluşması 152152242
 
İstanbul'da Büyük Bafra Buluşması 153153242
İstanbul'da Büyük Bafra Buluşması 154154242
 
İstanbul'da Büyük Bafra Buluşması 155155242
İstanbul'da Büyük Bafra Buluşması 156156242
 
İstanbul'da Büyük Bafra Buluşması 157157242
İstanbul'da Büyük Bafra Buluşması 158158242
 
İstanbul'da Büyük Bafra Buluşması 159159242
İstanbul'da Büyük Bafra Buluşması 160160242
 
İstanbul'da Büyük Bafra Buluşması 161161242
İstanbul'da Büyük Bafra Buluşması 162162242
 
İstanbul'da Büyük Bafra Buluşması 163163242
İstanbul'da Büyük Bafra Buluşması 164164242
 
İstanbul'da Büyük Bafra Buluşması 165165242
İstanbul'da Büyük Bafra Buluşması 166166242
 
İstanbul'da Büyük Bafra Buluşması 167167242
İstanbul'da Büyük Bafra Buluşması 168168242
 
İstanbul'da Büyük Bafra Buluşması 169169242
İstanbul'da Büyük Bafra Buluşması 170170242
 
İstanbul'da Büyük Bafra Buluşması 171171242
İstanbul'da Büyük Bafra Buluşması 172172242
 
İstanbul'da Büyük Bafra Buluşması 173173242
İstanbul'da Büyük Bafra Buluşması 174174242
 
İstanbul'da Büyük Bafra Buluşması 175175242
İstanbul'da Büyük Bafra Buluşması 176176242
 
İstanbul'da Büyük Bafra Buluşması 177177242
İstanbul'da Büyük Bafra Buluşması 178178242
 
İstanbul'da Büyük Bafra Buluşması 179179242
İstanbul'da Büyük Bafra Buluşması 180180242
 
İstanbul'da Büyük Bafra Buluşması 181181242
İstanbul'da Büyük Bafra Buluşması 182182242
 
İstanbul'da Büyük Bafra Buluşması 183183242
İstanbul'da Büyük Bafra Buluşması 184184242
 
İstanbul'da Büyük Bafra Buluşması 185185242
İstanbul'da Büyük Bafra Buluşması 186186242
 
İstanbul'da Büyük Bafra Buluşması 187187242
İstanbul'da Büyük Bafra Buluşması 188188242
 
İstanbul'da Büyük Bafra Buluşması 189189242
İstanbul'da Büyük Bafra Buluşması 190190242
 
İstanbul'da Büyük Bafra Buluşması 191191242
İstanbul'da Büyük Bafra Buluşması 192192242
 
İstanbul'da Büyük Bafra Buluşması 193193242
İstanbul'da Büyük Bafra Buluşması 194194242
 
İstanbul'da Büyük Bafra Buluşması 195195242
İstanbul'da Büyük Bafra Buluşması 196196242
 
İstanbul'da Büyük Bafra Buluşması 197197242
İstanbul'da Büyük Bafra Buluşması 198198242
 
İstanbul'da Büyük Bafra Buluşması 199199242
İstanbul'da Büyük Bafra Buluşması 200200242
 
İstanbul'da Büyük Bafra Buluşması 201201242
İstanbul'da Büyük Bafra Buluşması 202202242
 
İstanbul'da Büyük Bafra Buluşması 203203242
İstanbul'da Büyük Bafra Buluşması 204204242
 
İstanbul'da Büyük Bafra Buluşması 205205242
İstanbul'da Büyük Bafra Buluşması 206206242
 
İstanbul'da Büyük Bafra Buluşması 207207242
İstanbul'da Büyük Bafra Buluşması 208208242
 
İstanbul'da Büyük Bafra Buluşması 209209242
İstanbul'da Büyük Bafra Buluşması 210210242
 
İstanbul'da Büyük Bafra Buluşması 211211242
İstanbul'da Büyük Bafra Buluşması 212212242
 
İstanbul'da Büyük Bafra Buluşması 213213242
İstanbul'da Büyük Bafra Buluşması 214214242
 
İstanbul'da Büyük Bafra Buluşması 215215242
İstanbul'da Büyük Bafra Buluşması 216216242
 
İstanbul'da Büyük Bafra Buluşması 217217242
İstanbul'da Büyük Bafra Buluşması 218218242
 
İstanbul'da Büyük Bafra Buluşması 219219242
İstanbul'da Büyük Bafra Buluşması 220220242
 
İstanbul'da Büyük Bafra Buluşması 221221242
İstanbul'da Büyük Bafra Buluşması 222222242
 
İstanbul'da Büyük Bafra Buluşması 223223242
İstanbul'da Büyük Bafra Buluşması 224224242
 
İstanbul'da Büyük Bafra Buluşması 225225242
İstanbul'da Büyük Bafra Buluşması 226226242
 
İstanbul'da Büyük Bafra Buluşması 227227242
İstanbul'da Büyük Bafra Buluşması 228228242
 
İstanbul'da Büyük Bafra Buluşması 229229242
İstanbul'da Büyük Bafra Buluşması 230230242
 
İstanbul'da Büyük Bafra Buluşması 231231242
İstanbul'da Büyük Bafra Buluşması 232232242
 
İstanbul'da Büyük Bafra Buluşması 233233242
İstanbul'da Büyük Bafra Buluşması 234234242
 
İstanbul'da Büyük Bafra Buluşması 235235242
İstanbul'da Büyük Bafra Buluşması 236236242
 
İstanbul'da Büyük Bafra Buluşması 237237242
İstanbul'da Büyük Bafra Buluşması 238238242
 
İstanbul'da Büyük Bafra Buluşması 239239242
İstanbul'da Büyük Bafra Buluşması 240240242
 
İstanbul'da Büyük Bafra Buluşması 241241242
İstanbul'da Büyük Bafra Buluşması 242242242
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500