BASEV BAŞKANI BÜLENT ARSLAN BAFRA TSO’SINI ZİYARET ETTİ

Bafra Sağlık Eğitim Vakfı Başkanı Bülent Arslan, Bafra Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Serdal Sefa Kocabaş’ı ziyaret ederek yaptıkları çalışmalar ve projeler hakkında bilgiler verdi.

BASEV BAŞKANI BÜLENT ARSLAN BAFRA TSO’SINI ZİYARET ETTİ
BASEV BAŞKANI BÜLENT ARSLAN BAFRA TSO’SINI ZİYARET ETTİ BafraHaber

 

Yeditepe Üniversitesi, Bilişim Teknolojileri Bölümü Öğretim Görevlisi ,Bafra Sağlık Eğitim Vakfı Başkanı, ARSKOM Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı ve Kadıköy Bafralılar Kültür ve Yardımlaşma Derneği (BAFDER) Onursal Başkanı Bülent Arslan, Bafra Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Serdal Sefa Kocabaş’ı ziyaret etti.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirten Bafra Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Serdal Sefa Kocabaş, oda olarak yaptıkları çalışmalar ve projeler hakkında bilgilendirmelerde bulundu.
Bafra Sağlık Eğitim Vakfı Başkanı Bülent Arslan ise geleceğe dönük proje çalışmaları ve firma olarak yaptıkları çalışmalar hakkında bilgi verdikten sonra Samsun ve Bafra için hayalleri olduğunu belirtti.
Yeditepe Üniversitesi, Bilişim Teknolojileri bölümü öğretim görevlisi, Bafra Sağlık Eğitim Vakfı Başkanı, ARSKOM Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı ve Kadıköy Bafralılar Kültür ve Yardımlaşma Derneği (BAFDER) Onursal Başkanı Bülent Arslan, Bafra Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Serdal Sefa Kocabaş’a kalecilik yıllarındaki yaşadıklarını kaleme aldığı, kendi yazdığı,’’HAYALLERE TUTUNMAK ve KALEDEKİ AÇI’’ isimli kitaplarını takdim etti.

 

 

BASEV BAŞKANI BÜLENT ARSLAN BAFRA TSO’SINI ZİYARET ETTİ
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500