ORTAK AKIL BULUŞMALARI BAFRA’MIZA YÖN VERİYOR

Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç’ın göreve geldiği günden bu yana üzerinde titizlikle durduğu Ortak Akıl Buluşmalarına yeni yılda da tüm hızıyla devam ediyor.

ORTAK AKIL BULUŞMALARI BAFRA’MIZA YÖN VERİYOR
ORTAK AKIL BULUŞMALARI BAFRA’MIZA YÖN VERİYOR Admin

Bafra Belediyesi’nin çoğulcu hizmet anlayışı doğrultusunda gerçekleştirildiği, her meslek grubunu sürece dâhil eden, ortak akıl çerçevesinde şekillenen toplantılar sayesinde ilçenin büyümesine, gelişmesine ve kalkınmasına fayda sağlanıyor.

 

Yapıcı, samimi bir kimlikle Bafra’yı güçlü yarınlara hazırlama yolunda emek sarf eden Bafra Belediyesi, 2024 yılının ilk Ortak Akıl Buluşması’nı Dolmuş Hatları şoförleri ile gerçekleştirdi. 

 

Alparslan Türkeş Parkı Sosyal Tesisleri’nde düzenlenen toplantıya başkan yardımcıları, belediye ilgili birim müdürleri ile çok sayıda dolmuş hattı esnafı katılım sağladı.

 

Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, toplantıda şu sözleri kullandı: “İlçemizde her meslek grubunu sürece dâhil ederek fikir alışverişinde bulunmayı sürdürüyor, ortak akılda buluşmayı seviyoruz. Her fikri önemsiyor geleceğe yönelik atacağımız adımlarda bu fikirler ile rotamızı oluşturuyoruz.  Bu sayede de her bir toplantıdan olumlu sonuçlar elde ederek ayrılıyoruz. Bu doğrultuda daha konforlu, rahat ve sorunsuz bir üst yapı oluşturmak, esnaf ve hemşehrilerimizin yaşam standartlarını yükseltmek için dolmuşçu esnafımız ile bir araya gelerek istişare ettik. Sorun, talep ve önerilerine birinci ağızdan kulak verdik. Güzel ilçemiz için yapılması gerekenleri not ettik. Bizleri yalnız bırakmayan, davetimize icabet ederek duygu ve düşüncelerini, sorun ve tavsiyelerini bizlerle paylaşan bütün şoför kardeşlerime teşekkür ediyorum.”