TSO Gazetecilerle Bir Araya Geldi

Bafra’da görev yapan gazeteciler, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü nedeniyle Bafra Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı (TSO) tarafından düzenlenen kahvaltı programında bir araya geldi. 

TSO Gazetecilerle Bir Araya Geldi
TSO Gazetecilerle Bir Araya Geldi Admin

Programda konuşan TSO Başkanı Serdal Sefa Kocabaş şunları söyledi:

Bafra Organize Sanayi Bölgesi Bafra Organize Sanayi Bölgesi'nde uzun süredir çözüm bekleyen içme suyu ihtiyacını çözüme kavuşturarak içilebilir temiz suyu getirdik. Ayrıca, internet, telefon altyapısı ve yol problemlerini gerekli mercilerle görüşerek çözüme ulaştırdık, böylelikle Bafra OSB'yi daha cazip hale getirdik.

Bafra Tarıma Dayalı İhtisas (Sera) OSB

 Bafra Sera OSB'yi hayata geçirmek için gerekli görüşmeleri ve çalışmaları yürütüyoruz. Şu anda arsa tahsisine başladık ve zaman zaman Sera OSB hakkında basın açıklamaları yapıyoruz.

Yakakent Su Ürünleri İhtisas OSB 

Yakakent’te bulunan Su Ürünleri İhtisas OSB'de koku sorununu çözmek için çalışıyoruz. Bu bağlamda, bir Su Ürünleri Organize Sanayi Bölgesi kurulması gerektiğine karar verdik, yer belirledik ve projemizi ilgili mercilere sunduk. Samsun Valiliği ve diğer kurumlarla iş birliği içindeyiz.

Oda Faaliyetleri ve Etkinlikleri

 Üyelerimizin talepleri doğrultusunda çeşitli konularda eğitim, seminer ve konferanslar düzenliyor, iş geliştirme ve ihracat konularında danışmanlık sağlıyoruz. Ayrıca, yerel ürünlerin tanıtımını yapmak amacıyla fuarlara katılım sağlıyoruz ve yurt dışı fuar organizasyonları da planlıyoruz.

Bafra OSB'de Cami ve Kreş Projeleri

 Bafra Organize Sanayi Bölgesi'nde çalışanların çocukları için bir kreş projesi geliştirdik ve cami inşaatımız devam ediyor.

Gelecek Projeler

 Tüm paydaşlarımızla iş birliği içinde olarak şehrimize ve bölgemize katkı sağlayacak projelerde var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz. Siz gazetecilerin desteğiyle faaliyetlerimizi duyurarak işlerimize katkıda bulunmanız bizim için önemli.tso-gazetecilerle-bir-araya-geldi-6.jpgtso-gazetecilerle-bir-araya-geldi-4.jpg