BAŞKAN KILIÇ ÇALIŞMALARI YERİNDE DEĞERLENDİREREK GÖRÜŞ ALMAYI SÜRDÜRÜYOR

Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, ilçe merkezinde yapılan çalışmaları yerinde inceleyerek vatandaşlarla görüş alış verişinde bulunma geleneğini sürdürüyor.

BAŞKAN KILIÇ ÇALIŞMALARI YERİNDE DEĞERLENDİREREK GÖRÜŞ ALMAYI SÜRDÜRÜYOR
BAŞKAN KILIÇ ÇALIŞMALARI YERİNDE DEĞERLENDİREREK GÖRÜŞ ALMAYI SÜRDÜRÜYOR Admin

Başkan Kılıç, Cumhuriyet Caddesi’nde bitirilme aşamasında olan asfalt yol çalışmalarını  yerinde inceledi ve ardından esnaf ve vatandaşlarla ile selamlaşarak yapılan çalışmalar hakkında duygu ve düşüncelerini dinledi.

 

5 Yıllık süreçte yol ve kaldırım çalışmalarında, başta ilçe merkezinde olmak üzere ilçenin tamamında ciddi bir ivme yakalandığını ifade eden Belediye Başkanı Hamit Kılıç “Bafra’da özellikle beton yol-kaldırım noktasında ciddi miktar ve ölçüde bir grafik yakaladık. Bu günkü ziyaretlerimizde gördük ki Cumhuriyet Caddemizde uyguladığımız beton kaldırım vatandaşlarımızın tarafından da memnuniyetle karşılandı. Bafra’mızın her noktasının ihtiyacını gerektirdiği ölçüde gidermeye kararlılıkla devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

 

Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç “Memleket işi gönül işi” diyerek hizmet ettiğimiz ilçemizin dört bir tarafını güzelleştirmek ve ulaşım ağımızı iyileştirmek için canla başla çalışmayı sürdüreceğiz“ ifadeleriyle sözlerini tamamladı.

 

Hamit Kılıç başkanlığındaki Bafra Belediyesi 5 yılda 134.300 ton sıcak asfalt, 100 km beton yol, 193.350 m² parke taşı kaldırım ve yol çalışması gerçekleştirdi.