Reklamı Geç
Advert

BAŞKAN KILIÇ PROJELER İÇİN ANKARA'DA

Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, Orta Ölçekli Sanayi Sitesi, Millet Bahçesi, Galericiler Sitesi ve Sıfır Atık Projeleriyle ilgili çeşitli görüşmeler gerçekleştirmek üzere Ankara’da.

BAŞKAN KILIÇ PROJELER İÇİN ANKARA'DA
BAŞKAN KILIÇ PROJELER İÇİN ANKARA'DA BafraHaber

Başkan Kılıç Belediye Meclis Üyesi Soner Taş’ında kendisine eşlik ettiği ziyaretinde ilk olarak AK Parti Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı ile Türkiye Büyük Millet Meclisi’ndeki makamında bir araya geldi.

Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç daha sonra ise Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı ile beraber Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum’u ziyaretetti.

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum ile gerçekleştirilen ziyarette Bafra’da Bakanlık tarafından sürdürülen ve planlanan projelerini değerlendirerek, talepler iletildi.

Ankara temaslarının oldukça verimli geçtiğini ifade eden Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç konuyla ilgili olarak şunları söyledi;

 

ENERJİMİZİ BAFRA’MZI İÇİN HARCIYORUZ

“Tüm enerjimizi Bafra’mız için harcayıp projelerimizi planladığımız programlara göre gerçekleştirmeye gayret gösteriyoruz.

Ankara ziyaretlerimizde; Orta Ölçekli Sanayi Sitesi,Millet Bahçesi, Galericiler sitesi ve Sıfır Atık gibi Bafra’mız için önem arz eden projelerimiz ile çeşitli temaslar gerçekleştirdik.

 

BAKAN'IMIZ GALERİCİLER SİTESİ YERİNİ ONAYLADI

Çevre ve Şehircilik Bakanımız Sayın Murat Kurum’a Galerici esnafımız merakla beklediği yeni Galericiler sitesi projemiz ve belirlediğimiz yer hakkında bilgi verdik. Belediyemizce söz konusu proje için belirlenen yeri Sayın Bakan'ımız da uygun gördü.

Orta Ölçekli Sanayi Sitesi,Millet Bahçesi ve Sıfır Atık Projelerimiz hakkında Bakanlık ve İller Bankası nezdinde de önemli temaslar gerçekleştirdik.

 

İller Bankası Genel Müdürümüz Sayın Yusuf Büyük ile Orta Ölçekli Sanayi Sitesi projemizin finansmanı ile ilgili fikir alışverişinde bulunduk.

 

ANKARA TEMASLARI OLDUKÇA VERİMLİ GEÇTİ

 

Gazi Meclisimizde her zaman olduğu gibi bizlerin yanında olan başta Milletvekilimiz Sayın Orhan Kırcalı olmak üzere tüm milletvekillerimize, İller Bankası Genel Müdürümüz Sayın Yusuf Büyük ve daha önceki ziyaretlerimizde olduğu gibi bizlere ve projelerimize yine yakın ilgi ve alaka gösteren Çevre ve Şehircilik Bakanımız Sayın Murat Kurum’a sonsuz teşekkür ediyorum.

Şehrimizin eksiklerini tamamlamaya, problemlerini çözmeye ve projelerimizi bir an önce hayata geçirmek için temaslarımıza devam edeceğiz.

 

ri0pvnyf2hvxjfx55ayz.jpg

4846cg04ies7cvym368.jpg

4046hrzcdpz59vapvzs.jpg

cu10rsm6vh1bhggiij0e.jpg

 

HAMİT KILIÇ ANKARA ZİYARETLERİ
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500