Reklamı Geç
Advert

METİN GENÇÇAKIR GÜVEN TAZELEDİ

Bafra Şoförler ve Otomobilciler Odası seçiminde, mevcut başkan Metin Genççakır tekrar başkan seçildi.

METİN GENÇÇAKIR GÜVEN TAZELEDİ
METİN GENÇÇAKIR GÜVEN TAZELEDİ Admin

Bafra Şoförler ve Otomobilciler Odası genel kurul toplantısı Şoförler ve Otomobilciler Odası Toplantı Salonu'nda gerçekleştirildi.

Genel kurulda Divan Başkanlığına Samsun Odalar Birliği Başkanı Hacı Eyüp Güler, Başkan vekilliğine Ali Şencan, üyeliklere Mehmet Saral ve Savaş Kocabaş genel kurul oylarıyla seçildiler.

Genel kurul saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başladı.

Divan Başkanı Eyüp Güler yaptığı açılış konuşmasında; "Sizler pandemi dönemine rağmen odamıza sahip çıkarak, genel kurulumuza coşkuyla katıldınız. Sizleri kutluyor, tebrik ediyorum. Ayrıca yıllarca odaya başkanlık yapıp gece gündüz demeden sizlerin sorunlarını çözmek için çalışan Başkan Metin Genççakır'ı kutluyorum." dedi.

Daha sonra gündem maddelerine geçilerek genel kurula hitaben; Başkanlık Divanına tutanaklara imzalama yetkisi verilmesi , Yönetim kurulu faaliyet raporunun okunması ve müzakeresi, denetim kurulu raporunun okunması ve müzakeresi, bilanço, gelir ve gider hesaplarının okunması ve müzakeresi, bilanço, gelir ve gider hesaplarının kabulü veya reddi, yönetim kurulu ve denetim kurlunun ayrı ayrı ibrası, yeni dönem çalışma programı ile bu program içerisinde yer alacak olan eğitim, teorik ve pratik kurs programları ve tahmini bütçenin görüşülmesi, kabulü veya reddi, aylık ücretlerin huzur haklarının, yolluk ve konaklama ücretlerinin tespit edilmesi konularında sunum yapıldı ve oylamalara geçildi. Yapılan oylama da kurulların ibrası ve yapılan bütçe genel kurul üyelerince oy birliğiyle kabul edildi.

Bafra Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Gençakır yaptığı konuşmada; "Pandemi döneminde tüm meslektaşlarımız maddi ve manevi sıkıntılar çekti. Bu sıkıntıları hep beraber acısıyla tatlısıyla yaşadık. Çok zorluklar çektik. Hepinizin sorunlarını yakinen bilen bir kişiyim. Biz her zaman devletimizin yanında olduk. Demokratik haklarımızı geçte olsa bir gün alacağız. Bu zor günleri hep beraber atlatacağız. Kimin derdi varsa yirmi dört saat  emrinizdeyim. Allah nasip ederse dört sene bana vereceğiniz yetkiyle sizlerle beraber olacağız. Sizlere hizmet etmekten onur duyacağım. Genel kurulumuza gösterdiğiniz ilgiden dolayı hepinize sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum." dedi.

Daha sonra seçimlere geçildi.

Bafra Şoförler ve Otomobilciler odası Başkanlığına başka aday olmadığından tek listeyle seçimlere gidildi. Seçimde genel kurula katılan tüm üyelerin oylarını alarak Metin Genççakır yeniden başkan seçildi. Metin Genççakır'ın yönetim kurulu listesi aşağıdaki şekilde oluştu.

Yönetim Kurulu Listesi

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500