MEZUNLAR OKULLARINA SAHİP ÇIKIYOR

Bafra Atatürk Anadolu Lisesinde düzenlenen “Kitap Bağış Kampanyası”na katkıda bulunan Bafra Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı, Bafra Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Metin Genççakır’ın okulu ziyareti sırasında okul yönetimi tarafından yapılan açıklama şöyle:

MEZUNLAR OKULLARINA SAHİP ÇIKIYOR
MEZUNLAR OKULLARINA SAHİP ÇIKIYOR BafraHaber

Bafra Atatürk Anadolu Lisesi Kütüphanecilik Kulübü olarak okulumuz bünyesindeki kütüphanemizi zenginleştirmek; öğrencilerimize okuma alışkanlığı kazandırmak ve bilimsel araştırma- inceleme bilincini geliştirmek amacıyla okul genelinde “Kitap Toplama Kampanyası” başlattık.

    Bafra Lisesinde okumuş, çocuklarının da Bafra Lisesinde okuduğu dönemde Okul Aile Birliği Başkanlığı yapmış Bafra Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı, Bafra Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Metin Genççakır da kendisi ve değerli eşi merhume Mübeccel CENÇÇAKIR adına bu kampanyaya katkıda bulunmak amacıyla okulumuzu ziyaret ederek kütüphanemize kitap bağışında bulunmuştur.

    Katkılarından dolayı okul yönetimi ve öğrencileri adına iş insanı Metin GENÇÇAKIR’a teşekkür ederiz.

     Okulu ziyareti sırasında Okul Müdürü Recep DOKGÖZ, Müdür Yardımcısı Kadir BOLAT,Müdür Yardımcısı Erdem KAYMAK ve Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni Yasemin ŞENGÜL  tarafından karşılanan,kütüphanede,okul koridorlarında gezinen okuduğu sınıftaki sırasına oturup duygulu anlar yaşayan Metin GENÇÇAKIR:

  “60 sene evveline giderek o güzel günleri yâd ettim. Bana bu duyguları yaşatan emeği geçen herkese teşekkür ederim. Biz mezunlar olarak okulumuzun öğrencilerinin gelişmesi ve Kütüphanenin donanımı için ne gerekirse üzerimize düşen her görevi yapmaya hazırız.”dedi.

Okul Müdürü Recep DOKGÖZ, “Mezunlarımızın okullarına sahip çıkması bizi son derece memnun etmiştir. Katkılarından dolayı okul yönetimi ve öğrencileri adına iş insanı Metin GENÇÇAKIR’a teşekkür ederiz.”dedi.

 

9urmg7ry8eicvhb4i0a.jpg

 

dwho0zk0ix652q97t3dl.jpg

 

uyjczyvam79i79dh5h.jpg

0m4jfsc0d6pmt5axvyc.jpg

u8gn8si80przntcu27yk.jpg

 

x5kanf0smett2yskpuoq.jpg

METİN GENÇÇAKIR BAFRA ATATÜRK ANADOLU LİSESİ KİTAP BAĞIŞ KAMPANYASI
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500