BingX, Hackenproof'da Yeni Bir Hata Ödülü Programı Başlattı

Dünyanın Lider Sosyal Ticaret Borsası BingX, Hackenproof üzerinde yeni bir hata ödülü programı tanıttı. HackenProof, yazılım ürünlerindeki güvenlik sorunlarını ortaya çıkartmak için kullanıcılarını küresel hacker topluluklarıyla bir araya getiren ve kripto para ekosisteminin güvendiği web3 tabanlı bir hata ödülü platformudur.

BingX, Hackenproof'da Yeni Bir Hata Ödülü Programı Başlattı
BingX, Hackenproof'da Yeni Bir Hata Ödülü Programı Başlattı Admin

BingX’in desteklediği Hackenproof programı, kripto para ekosistemi için bir fırsat olmakla birlikte hataları bulup bildirmeleri için hem kullanıcılara hem de güvenlik araştırmacılarına ödeme yapar.

 

Bu program kapsamında BingX, sistemine olan güveni anlatmakla birlikte daha fazla güvenlik ve güvenirlilik için bu programı desteklemektedir. BingX taahhüt olarak, program katılımcıları arasında kritik güvenlik açığı bulanlara 4000 dolar ödeme yapacak, daha az kritik hatalar için ödül miktarı orantılı azalarak şekillenecek.

Hackenproof topluluğu bir güvenlik sınamaları için bir kapı açacak olan BingX, öncelikli dört ürünü olan BingX web sitesi, API, Android ve iOS uygulamalarının ön planlama aldı. BingX hata ödülü programı süresinde bir kısıtlamaya gitmedi ve programın süresinin ucunu açık bıraktı.

Hata ödülü programıyla ilgili düşüncelerini aktaran BingX İletişim ve Halkla İlişkiler Direktörü Elvisco Carrington “Bu hata ödül programıyla, BingX platformumuzun genel güvenliğini ve risk kontrolünü iyileştirmeyi amaçlamaktayız. Son zamanlarda ayı piyasası bağlamında, kripto para borsalarından daha güçlü bir güvenlik ve esneklik beklenmekte. Bundan dolayı sahip olduğumuz teknolojilerin ve uygulamaların geliştirmeye devam ettirilmesi her zamankinden daha önemli. Kullanıcı güvenliği her zaman önceliğimiz. Bu görevi tam olarak yerine getirmenin en temel iki gereksinimi zaman ve sürekli iyileştirmedir. Kullanıcılarımız için teknolojik kapasitemizi ve hizmetlerimizi geliştirmeye devam ederken elde ettiğimiz başarıları görmek mutluluk verici.” dedi.

BingX Hakkında

2018 yılında kurulan BingX, sağladığı 10'dan fazla dil desteğiyle dünya çapında 100'den fazla ülkeye spot, türev ve copy trade hizmetleri sunan bir kripto sosyal ticaret borsasıdır. BingX, herkes için hızla büyüyen kripto para piyasasının kilidini açarak, kullanıcıları uzman traderlar ile birleştiren; basit, ilgi çekici ve şeffaf bir şekilde yatırım yapabilmeleri için bir platform sağlamaktadır.

BingX kurucu ve liderlik ekibi; en iyi VC firmalarından, J.P. Morgan, Standard Chartered Bank gibi finans kurumlarından ve kendi uzmanlık alanlarında 10 yılı aşkın deneyime sahip Google, Tencent ve Alibaba gibi önde gelen internet şirketlerinden gelen profesyonellerden oluşmaktadır.

Spot İşlemler, Perpetual Swap ve Vadeli İşlemlerde bulunan ve kullanıcılarının güvenliği için sadece titizlikle incelediği en iyi ürünleri listeleyen BingX; 500'den fazla kripto varlığı kullanıcılarına sunmaktadır. Yanı sıra Gold, Crude, Silver gibi emtialar ve HSI, Japan225, WALL, R2000, US500, DE30, FT100, USTECH gibi global endekslere sahiptir.

Farklı ticaret gereksinimlerine sahip yeni katılan kullanıcıların artan ihtiyaçlarını karşılamak, Vadeli İşlemler veya Copy Trade işlemlerinde alıştırma yapmak ve deneyim kazanmak için kullanılan, yalnızca BingX tarafından verilen bir analog token olan VST'e sahiptir.

BingX'i ziyaret edin: https://www.bingx.com/tr-tr/

BingX topluluğumuza katılın ve en son tekliflerimizden haberdar olun:
Telegram: https://t.me/BingXOfficial
Twitter: https://twitter.com/BingXOfficial

BingX Hackenproof hack hacker beyaz hacker