SAM- MED'DEN SMG'YE ZİYARET

Samsun Sosyal Medya Gazeteciler ve Yazarlar Cemiyeti Derneği( SAM- MED) Başkanı Ümit Şaşmaz, Onursal Başkan ve Bilim İnsanı, Eğitimci, Matematikçi Kerim Sarılar, Yönetim Kurulu Üyesi, şair, yazar, emekli eğitimci, gazeteci Oktay Zerrin ile; Kurumsal ve Siyasal İletişim Başkanları Canberk Yılmaz ve İlker Yasin Çöpoğlu İle birlikte, Samsun Medya Grubu (SMG) Yayın Kurulu Başkanı Necdet Uzun'u ziyaret ettiler.

SAM- MED'DEN SMG'YE ZİYARET
SAM- MED'DEN SMG'YE ZİYARET BafraHaber

Ziyarette; Samsun Sosyal Medya Gazeteciler ve Yazarlar Cemiyeti Derneği( SAM-MED) Başkanı Ümit Şaşmaz, ardından Onursal Başkan Kerim Sarılar ve Kurumsal ve Siyasal İletişim Başkanları; Sam-Med'in çalışmaları hakkında, Samsun Medya Grubu (SMG) Yayın Kurulu Başkanı Necdet Uzun'a bilgi verdiler.

Samsun Medya Grup Başkanı Necdet Uzun, Samsun basınının güçlü olduğunu, Türkiye'de basın alanında söz sahibi bir konumda olduğunu belirtip, SAM- MED'e başarılar diledi.

Türk Matematikçi, Bilim İnsanı Kerim Sarılar; Sarılar çevirgenleri, sarılar dönengesi ve Sarılar üç üçgen sisteminden sonra en son olarak; dünya tarihinde ilk kez elipsin çevre ve yay uzunluklarını da doğru olarak bulan; millî, ilmi keşiflere imza atmış olduğu projesi hakkında, Samsun( SMG ) Yayın Kurulu Başkanı Necdet Uzun'a bilgiler verdi.

SAM-MED Yönetim Kurulu Üyesi, şair, yazar, emekli öğretmen ve  gazeteci Oktay Zerrin de Necdet Uzun'a; " Sen Çarpar Bu Yürek" ve " Çocuk Sevgidir, Çocuk Bayraktır " adlı 2 şiir kitabını imzalı hediye etti.

Ziyaret; günün anısına, toplu fotoğraf çekimiyle sona erdi.

Haber: Oktay ZERRİN- Samsun

 

SAMMED SMG OKTAY ZERRİN
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500