BAFRA'DA ORTAK AKIL BULUŞMALARI ODA BAŞKANLARIYLA DEVAM ETTİ

Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç Ortak Akıl Buluşmalarına devam ediyor.

BAFRA'DA ORTAK AKIL BULUŞMALARI ODA BAŞKANLARIYLA DEVAM ETTİ
BAFRA'DA ORTAK AKIL BULUŞMALARI ODA BAŞKANLARIYLA DEVAM ETTİ Admin

Yürütülen çalışmalar ve projeleri ilçenin tüm dinamikleri ile istişareler gerçekleştirerek hayata geçiren Hamit Kılıç başkanlığındaki Bafra Belediyesi Ortak Akıl Buluşmaları kapsamında ilçede bulunan Meslek Oda Başkanlarıyla bir araya geldi.

Belediye Başkanı Hamit Kılıç, toplantıda Oda Başkanlarına ilçede gerçekleştirilen çalışmaların yanında kısa, orta ve uzun vadedeki projeleri anlatarak düşünce ve önerileri dinledi.

Konuyla ilgili olarak açıklamalarda bulunan Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, “Göreve geldiğimiz günden bu yana Bafra’mıza ve hemşehrilerimize hizmet yolunda attığımız her adımda, her çalışmada meslek gruplarımız ile bir araya gelmeyi ve istişare etmeyi kendimize misyon edindik.

Bu anlamda, Bafra’mızın sadece bugününü değil yarınını da planlarken ilçemizde gerçekleştirmeye özen gösterdiğimiz “Ortak Akıl Buluşmaları”  çerçevesinde Meslek Oda Başkanlarımız ile bir araya geldik.

Belediye olarak, Bafra’mızda Ortak Akıl ile hareket etmenin büyüme ve gelişmede fayda sağladığının farkındayız. Halis bir niyet ve sınırı olmayan bir gayretle ilçemize hizmet etmeye, her fikri dinlemeye devam edeceğiz” dedi.