Reklamı Geç
Advert

BİZİM TEK BİR AMACIMIZ VE ORTAK NOKTAMIZ VAR

(ASİYAD)GENEL BAŞKANI OSMAN YILMAZ, ‘’ BİZİM TEK BİR AMACIMIZ VE ORTAK NOKTAMIZ VAR, O DA SAMSUN’’

BİZİM TEK BİR AMACIMIZ VE ORTAK NOKTAMIZ VAR
BİZİM TEK BİR AMACIMIZ VE ORTAK NOKTAMIZ VAR Admin

Asiyad Samsun Milletvekili Akif  Çağatay Kılıç’ı Ziyaret Etti

Ankara Samsunlu Sanayici İş Adamları ve Yöneticileri Dayanışma Derneği (ASİYAD) Genel Başkanı Osman Yılmaz ve Yönetim Kurulu Üyeleri bir önceki dönem Gençlik ve Spor Bakanı, AK Parti Samsun Milletvekili Akif Çağatay Kılıç’ı TBMM’de ziyaret ettiler.

TBMM’de toplantı salonunda yapılan görüşme öncesi bir önceki dönem Gençlik ve Spor Bakanı, AK Parti Samsun Milletvekili Akif Çağatay Kılıç ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek Ankara Samsunlu Sanayici İş Adamları ve Yöneticileri Dayanışma Derneği (ASİYAD) Genel Başkanı Osman Yılmaz ve Yönetim Kurulu Üyelerine teşekkür etti.

Kılıç ayrıca ASİYAD’ın bugüne kadar yaptığı başarılı çalışmalar, projeler ve Samsun bölgesi için yaptığı özverili sosyal etkinlikler için şükranlarını sundu.

Ankara Samsunlu Sanayici İş Adamları ve Yöneticileri Dayanışma Derneği (ASİYAD) Genel Başkanı Osman Yılmaz ise ziyaret esnasında yaptığı açıklamada,’’ Bir önceki dönem Gençlik ve Spor Bakanı, AK Parti Samsun Milletvekili Akif Çağatay Kılıç’a ASİYAD olarak bir teşekkür ziyareti yapmak istedik. Bu ne teşekkürü derseniz Samsun ve Bölgesi için yapılan her çalışmada, projede imzası olduğu içindir. Vekilimiz bizim her zaman yanımızda olmuştur. Onun verdiği manevi güçle bizler Ankara Samsunlu Sanayici İş Adamları ve Yöneticileri Dayanışma Derneği olarak çok sayıda anlamlı projelere imza attık.

Bizim Tek bir amacımız ve ortak noktamız var, o da Samsun. Samsun ve hemşerilerimiz için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Büyüklerimizin desteğiyle İnşallah Samsun için bugüne kadar güzel çalışmalar ortaya koyduk bundan sonrada koymaya devam edeceğiz.’’dedi.

Ziyarette ayrıca Bafra Kızılırmak Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ferdi Ünlü’de hazır bulundu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BAFRA BELEDİYESİ MASKE DAĞITTI
BAFRA BELEDİYESİ MASKE DAĞITTI
BAŞKAN KILIÇ’IN 10 NİSAN POLİS HAFTASI MESAJI
BAŞKAN KILIÇ’IN 10 NİSAN POLİS HAFTASI MESAJI