Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

BAFRA HALK EĞİTİMİ MERKEZİ MEZUN ÖĞRENCİLERE ÜCRETSİZ ÜNİVERSİTEYE HAZIRLIK KURSLARI DÜZENLİYOR

BAFRA HALK EĞİTİMİ MERKEZİ Destekleme ve Yetiştirme Kurs binasında Ücretsiz Üniversiteye Hazırlık Kursları düzenleyecektir.

BAFRA HALK EĞİTİMİ MERKEZİ MEZUN ÖĞRENCİLERE ÜCRETSİZ ÜNİVERSİTEYE HAZIRLIK KURSLARI DÜZENLİYOR
BAFRA HALK EĞİTİMİ MERKEZİ MEZUN ÖĞRENCİLERE ÜCRETSİZ ÜNİVERSİTEYE HAZIRLIK KURSLARI DÜZENLİYOR Admin

Bafra Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü, Milli Eğitim Bakanlığınca hayata geçirilen Destekleme ve Yetiştirme Kurslarını gerçekleştirmek üzere her türden lise mezunu ve Açık Öğretim Lisesinden mezun olabilecek durumda olan öğrencilerimizin, üniversiteye hazırlanmasında çıkmış oldukları yolda yalnız olmadıklarını göstermek için "BAFRA HALK EĞİTİMİ MERKEZİ" Destekleme ve Yetiştirme Kurs binasında Ücretsiz Üniversiteye Hazırlık Kursları düzenleyecektir.

2019-2020 Eğitim Öğretim yılında öğrencilerimize Deneyimli Kadro ile sunmayı planladığımız; Ücretsiz Dersler, Deneme Sınavları ve Konu Anlatımları ile üniversiteye hazırlık artık çok daha kolay olacaktır.

Kurslarımız Bafra Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğümüzün Destekleme ve Yetiştirme Kurs Binasında(Halk Eğitimi Merkezi Karşısı) yapılacaktır.

Başvurular şahsen kurumumuza veya Bafra Halk Eğitimi Merkezi web sitesindeki ön kayıt formu doldurularak online yapılabilecektir.

Her zaman, Herkes için, Her yerdeyiz!

Bağlantılar

https://forms.gle/pf3ZqNzSkwkfXqnD9

http://bafrahem.meb.k12.tr/

Halk Eğitim
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500