Reklamı Geç
Advert

MUCİZE DOKUNUŞLAR

Dünyaca ünlü Samsunlu hemşehrimiz estetik doktoru Doç. Dr. Hayati Akbaş’ın mucize dokunuşları hanımların rüyalarının gerçekleşmesini sağlıyor.

MUCİZE DOKUNUŞLAR
MUCİZE DOKUNUŞLAR Admin

Dünyaca ünlü Samsunlu hemşehrimiz estetik doktoru Doç. Dr. Hayati Akbaş’ın mucize dokunuşları hanımların rüyalarının gerçekleşmesini sağlıyor. Peki, sadece hanımlar mı? Beylerin de rüyalarının gerçekleşmesini sağlamaktadır. Tanınmış oyunculardan, aynı zamanda da söz yazarı oyuncu Semra Sima’nın zayıflamasından sonra yüz gençleştirme işlemini gerçekleştirmiş olup, kısım kısım vücut toparlama işlemlerini de gerçekleştirecek olan ünlü estetik doktoru Hayati Akbaş, ünlü oyuncu Semra Sima’nın da sinemaya tekrar dönüşüne vesile oldu.

         Show TV’nin ünlü programcısı ve sunucusu Zahide Yetiş’in programına çıkan Semra Sima’yı doktoru Hayati Akbaş takipte kalacak ve kısım kısım programa çıkaracaktır. Değerli doktorumuza ve tüm ekibine hanımların ve beylerin rüyalarını gerçekleştirdiği için başarılar diler, sanatçı Semra Sima’nın da sinema hayatına geri dönüşünü kutlarım. 

Doç. Dr. Hayati Akbaş ve Oyuncu Semra Sima

Doç. Dr. Hayati Akbaş ve Gazeteci Duygu Ladikli

AKBAŞ ESTETİK
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BU YANLIŞTAN SİZ DÖNÜN; MİLLET DÖNDÜRMESİN
BU YANLIŞTAN SİZ DÖNÜN; MİLLET DÖNDÜRMESİN
GEÇMİŞTEN GÜNÜMÜZE BÜYÜKLERİMİZ...
GEÇMİŞTEN GÜNÜMÜZE BÜYÜKLERİMİZ...