Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

İYİ Parti'den Bafra Halkına 5 Bin Maske Dağıtımı Kaynak: İYİ Parti'den Bafra Halkına 5 Bin Maske Dağıtımı

Bafra İYİ Parti İlçe Teşkilatı Bafra Atatürk Bulvarı'nda 5 Bin Maske Dağıttı.

İYİ Parti'den Bafra Halkına 5 Bin Maske Dağıtımı Kaynak: İYİ Parti'den Bafra Halkına 5 Bin Maske Dağıtımı
İYİ Parti'den Bafra Halkına 5 Bin Maske Dağıtımı Kaynak: İYİ Parti'den Bafra Halkına 5 Bin Maske Dağıtımı BafraHaber

Bafra İYİ Parti İlçe Başkanı Aydoğan Yılmaz gazetecilere yaptığı basın açıklamasında şunları söyledi: "Ülkemizde ve dünyada yaşanan Covid-19 Salgını devam etmektedir.

Bu salgından etkilenen 200 binden fazla vatandaşımız oldu. Bu salgından 5 binden fazla vatandaşımız yaşamını yitirdi.

Salgının sosyal ve ekonomik hayatımıza, sağlığımıza olumsuz sonuçları oldu, hala da bu sonuçlar devam etmektedir.


Sağlık Bakanlığımızın ve Bilim Kurulu Üyelerimizin açıklamalarına baktığımızda, bu salgının devam ettiğini, 2. Dalganın gelebileceğini görüyoruz.Yaz dönemlerindeki rahatlamaların bize sonbahar ve kış aylarında olumsuz yansımaları olabileceğini düşünüyoruz.

Maske temin konusunda halkımız zaten sıkıntı yaşamıştı ve Hükümet bu konuda sınıfta kalmıştı. Bizler de bu konuda halkımızı bilinçlendirmek için, tek kullanımlık maske yerine yıkanabilir ve anti bakteriyel olmak üzere 5 bin tane maske yaptırdık.


Daha önce pandemi sürecinde kan stoklarımızın azaldığı ramazan ayında yine halkımızın yanında olarak, “İYİLİK BİZİM DAMARLARIMIZDA VAR “ adlı kan bağışı programı düzenlemiştik .Bugün de pandeminin etkisini azaltmak ve halkımızı maske kullanımına teşvik amaçlı “İYİ BİR YAŞAM İÇİN” adlı bu farkındalık programını düzenledik.

İyi parti teşkilatı olarak, Bafra’da, Samsun’da ve Türkiye genelinde Genel Başkanımız Meral Akşener Hanım'ın da dediği gibi her zaman milletimizin ve devletimizin yanında olacağız.Buradan pandemi sürecinde canla başla mücadele eden sağlık çalışanlarımıza teşekkür ediyor, şehit olanlara Allah’tan rahmet diliyorum.

 Maske yapımında bizlere destek olan, aynı zamanda bölge halkının maske ihtiyacının karşılanmasında büyük özveri ile çalışan başta Hasan Çakın Kız Meslek Lisesi Müdürü Yıldıray Baş olmak üzere öğretmen ve öğrenci arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum.

Bu programda bizleri yalnız bırakmayan dava arkadaşlarıma sizlerin huzurunda teşekkür ediyorum." dedi.

h4rr89iko5ejt5g0yct.jpg

6o1hqxh3j2h5r2jv7lk8.jpg

ttrymfkp5xxyylg8q9bw.jpg

4r11skdr7bwt1dw8zg3u.jpg

 

MASKE DAĞITIMI BAFRA İYİ PARTİ
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500