Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

OMÜ’nün Ürettiği 25 Çeşit Temizlik Ürününe Ulaşmak Artık Daha Kolay

Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ),Kovid-19 pandemisin tüm ağırlığıyla yaşandığı dönemde bilgi birikimi ve tecrübesini eğitim ve sağlık alanında sunarken, topluma hizmet anlamında önemli çalışmalara da imza atıyor. İşte bunlardan biri de OMÜ Fen Edebiyat Fakültesinin kimya tesislerinde üretilen 25 çeşit temizlik ürününün satıldığı “OMÜ Kampüs Kimya Market”i büyüterek daha kolay ulaşılabilir hale getirmesi oldu.

OMÜ’nün Ürettiği 25 Çeşit Temizlik Ürününe Ulaşmak Artık Daha Kolay
OMÜ’nün Ürettiği 25 Çeşit Temizlik Ürününe Ulaşmak Artık Daha Kolay BafraHaber

Ondokuz Mayıs Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesinin kimya tesislerinde üretilen 25 çeşit temizlik ürününün satışı Merkez Kampüs’teaçılan OMÜ Kampüs Kimya markette başladı. Market, kampüste Atatürk Kongre ve Kültür Merkezinin karşısında, Saat Kulesinin bulunduğu bölgede hizmet vermeye başladı.

Kovit-19 pandemisinde öneminin üstü bir kez daha çizilen temizlik ürünlerinin, kaliteli ve uygun fiyata temin edilebilmesi için Fen Edebiyat Fakültesi bünyesinde kurulan OMÜ Kampüs Kimya Tesisleri,açılan marketle bu ürünlere herkesin kolaylıkla ulaşabilmesini sağladı.

Fen Edebiyat Fakültesi Kimya Bölümü öğretim üyesi Prof. Dr. Erbil Ağar ve ekibi tarafından üretilen; çamaşır suyu, dezenfektan başta olmak üzere 25 çeşit temizlik ürünü, toptan ve perakende olarak kamu kurumları, özle işletmeler ve vatandaşlar tarafından temin edilebiliyor.

u7nyh5hdkrovxj9cir8g.jpg

xvml5vovhpybb8bgokb.jpg

ryqukd8b6kyyvtcki19o.jpg

ryqukd8b6kyyvtcki19o.jpg

f482tjr7jvj1kfovjr86.jpeg

75eglbf7jx31iya4c9a.jpeg

tsanfr765rgopie8nn53.jpeg

rnsjvf96f02qng19of.jpeg

jlsmc9s8fzev8z5uac.jpeg

 

OMÜ TEMİZLİK ÜRÜNLERİ
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500