İSTANBUL’DAN SANAT HABERLERİ

İstanbul sanatçıları yani ressamları, ses sanatçılarını, tiyatro ve sinema oyuncularını bünyesinde barındıran ve onların yükselmesini, başarılı olmasını sağlayan nadir şehirlerden birisidir.

İSTANBUL’DAN SANAT HABERLERİ
İSTANBUL’DAN SANAT HABERLERİ Admin

Bu sanatçılardan biride başarılı oyuncu Adnan ZAMAN'dır. ZAMAN yıllarını sinema sektörüne vermiş, 90’lı yılların başlarında oyunculuğa Yeşilçam’da başlayıp, Bakırköy Sanatçılar Derneği’nde Kenan PARS ÜSTÜN, Asutay Cihan TAMER’in yanında 4 yıl eğitim alıp, filmlerde oyunculuk yapıp derneğin “Tiyatro Radyo Televizyon” Yürütme Kurulu Başkan Yardımcılığı görevini üstlenmiştir. Genel Sanat Yönetmeni Müşvik KENTER olan Bakırköy Belediye Tiyatroları’nda 12 yıl tiyatro oynamış olan duayen oyuncu Adnan ZAMAN, Erol TAŞ’ın rolleri olan mafya reisi, aşiret reisi, koğuş ağası rollerini oynamıştır. Başarılı oyuncu Poyraz Karayel, Kırgın Çiçekler, Diriliş, Bahtiyar Ölmez, Kaçak, Adı Zehra, Çukur, Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz adlı dizilerde ve son zamanların en revaçta olan dizisi “Bizim Hikâye” adlı dizide başarılı ve yetenekli oyuncu Burak DENİZ ile birlikte seyircileri ekranlara kitlemiştir. Yeşilçam’da ve setlerde Türkiye’nin yeni Erol TAŞ’ı olarak anılan değerli sanatçı ve oyuncu kişiliğini ve oyunculuğunu beğendiği Burak DENİZ ve oyuncu Hazal KAYA ile aynı dizide oynadığı için onur duyduğunu ifade etmiştir.

 

Başarılı oyuncu Burak DENİZ de Aşk Laftan Anlamaz, Tatlı Küçük Yalanlar, Kaçak 2013, Kolej Günlüğü 2011 gibi birçok diziler ve filmlerde rol almıştır. Oyuncu Burak DENİZ “Bizim Hikâye” adlı dizideki performansı ile seyirciyi ekran başına kitlemiştir. Ve en önemlisi “BİZİM HİKÂYE DİZİSİNİN KONUSUNDAN İLHAM ALINARAK (EL VER, HAYATA ATILSIN) SOSYAL SORUMLULUK PROJESİNİN BAŞLAMASIYDI.” “EL VER HAYATA ATILSIN” sloganıyla duyurulan proje (KORUNCUK VAKFI)’nın desteğiyle büyüyen korunma ihtiyacındaki çocukların korunma desteği sona erdikten sonra hayata güvenle atılmaları için onlara yuva olacak evlerin inşa edilmesi hedefleniyor. Oyuncu Burak DENİZ’in ve oyuncu Hazal KAYA’nın yüzü olduğu kampanya tanıtım filmi ile başlamış bulunuyor. Bu sosyal sorumluluğa destek veren tüm ekibi ben de kutluyorum.

 

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramınızı kutluyorum.

Oyuncu Burak DENİZ ile oyuncu Adnan ZAMAN “Bizim Hikâye” adlı dizi setinden

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Esen     2018-04-27 Basarılı bir karakter oyuncusu ...