SAMSUN U LİGİ' NDE BAFRA TAKIMLARININ GRUPLARI BELLİ OLDU

Samsun Amatörü' nün olmazsa olmazlarından, zevk ve heyecanın zirve yaptığı ve spor, futbol sevgi ve bilincinin işlenmesini sağlayan U Ligi grupları Samsun' da belli oldu

SAMSUN U LİGİ' NDE BAFRA TAKIMLARININ GRUPLARI BELLİ OLDU
SAMSUN U LİGİ' NDE BAFRA TAKIMLARININ GRUPLARI BELLİ OLDU Admin

Buna göre, biri Elit Lig olmak üzere 35 takımın grupları açıklandı. Bafra takımları ile Samsun takımlarının grupları şöyle:

U 15 Ligi E Grubu: Bafra Mevlanaspor, Bafra Kızılırmak ( Genç Bafraspor ), Bafra GHSİM, 1930 Bafrspor, Bafra 1453, Bafra Dededağspor ve 19 Mayıs Belediyespor olmak üzere 7 takım mücadele edecek.

U 17 Ligi A Grubu: 1930 Bafraspor, Kızılırmak ( Genç Bafraspor ), Kadıköy,Gaaziosmanpaşa Pınar, Telekomspor, 19 Mayıs Belediyespor ve Karadeniz Fırtınası olmak üzere 7 takım mücadele edecek.

U 19 Ligi A Grubu: Bafra Kızılırmak ( Genç Bafrasor ), Bafra Mevlanaspor, 1930 Bafrasor, Alaçamspor, Vezirköprü GHSİM, Tekkeköy ve Termespor olmak üzere 7 takım mücadele edecek.

ELİT 19 Grubunda Bafra takımı bulunmuyor. Bu sezon, Bafra takımlarınınnyanı sıra; Samsun Atakum, Kadıköy, Yolspor gibi Samsun' un köklü takımlarının kıyasıya bir mücadeleye girişmesi bekleniyor.

Önümüzdeki günlerde ayrıca rakiplerin belirleneceği fikstür çekimi de yapılacak olup tüm takımlar liglere aralıksız hazırlanıyor.

Bafra ve Samsun amatör U Ligi takımlarımıza başarılar dileriz.

Oktay ZERRİN- Bafra